ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów

59 8222557

sp1bytow@gmail.com

Program CNE

Program CNE "Ambasador Experymentu"

Również w tym roku szkolnym przystąpiliśmy do Programu Centrum Nauki Experyment w Gdyni "AMBASADOR EXPERYMENTU". Program skierowany jest do  nauczycieli i placówek oświatowych z województwa pomorskiego. W ramach współpracy z CNE, zdobywamy punkty za działalność upowszechniającą współpracę z Experymentem oraz aktywności szkolne i pozaszkolne, promujące aktywną naukę przedmiotów ścisłych i przyrodniczych. W zeszłym roku szkolnym zajęliśmy II miejsce, w tej edycji również liczymy na sukces. Nauczycielami odpowiedzialnym za realizację działań w ramach programu są: Agnieszka Jaworska (Ambasador) wraz z Joanną Szreder i Małgorzatą Kożyczkowską (Zespół Liderów).

 

FINAŁ PROGRAMU AMBASADOR EXPERYMENTU


Nasz kolejny sukces, osiągnięty dzięki działalności zaangażowanych nauczycieli oraz chętnym zdobywania wiedzy uczniom. Gratulacje!
Oficjalne podsumowanie programu odbędzie się 30 maja 2023 r.  w Centrum Nauki Experyment, podczas Gali Ambasadorów, gdzie zostaną wręczone certyfikaty i nagrody dla szkół.

GALA AMBASADORA EXPERYMENTU


30 maja w Centrum Nauki Experyment w Gdyni odbyło się uroczyste podsumowanie Programu AMBASADOR EXPERYMENTU, podczas którego zostały wręczone certyfikaty dla naszych aktywnych nauczycielek oraz nagrody dla szkoły. Zajęliśmy II MIEJSCE!!! W ramach nagrody otrzymaliśmy zestawy edukacyjne, które będą wykorzystywane na lekcjach przyrody i biologii.
W przyszłym roku szkolnym ponownie "zawalczymy" o podium!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów

59 822 25 57

sp1bytow@gmail.com

Śledź nas na:

Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ministerstwo Edukacji i Nauki
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 2022 - 2023   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda