Drodzy Rodzice,

Świetlica klas I-III znajduje się na parterze naszej szkoły w sali nr 14.

Numer kontaktowy do świetlicy 515-981-314.

Nauczyciel prowadzący świetlicę Sandra Liberska.

Na początku roku szkolnego 2023/2024 wspólnie z dziećmi przygotowaliśmy regulamin świetlicy obowiązujący każde dziecko uczęszczające na świetlicę.
Na świetlicy staramy się spędzać czas bardzo kreatywnie, uczniowie klas I-III mają możliwość rozwijania się na różnych płaszczyznach. Do dyspozycji dzieci mamy dużo materiałów plastycznych i technicznych, posiadamy również klocki, które rozbudzają dziecięcą wyobraźnie i pomagają tworzyć niesamowite budowle.
Dzieci w świetlicy mogą stać się artystami, konstruktorami, budowniczymi, pisarzami, a przede wszystkim mogą być sobą.
Dbamy o to, aby każdy uczeń czuł się u nas dobrze i komfortowo.

Świąteczne warsztaty dla dzieci z klas 1-3 uczęszczających na naszą świetlicę

8.11.2023r. w naszej świetlicy odbyło się oficjalne wręczenie nagród dla dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną, które wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szpital Powiatu Bytowskiego pt. "Światowy dzień   mycia rąk".
Główną laureatką konkursu została Maria kilewska z klasy II C.
Pozostałe wyróżnione prace należą do dzieci z klasy II B: Hanny Pokora, Agaty Styp-Rekowskiej, Anastazji Turzyńskiej, Piotra Malotki i Maximiliana Kubackiego .
Wszystkim dzieciom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

W roku szkolnym 2023/2024 nasza Szkoła bierze udział w Akcji "Świetlicowa wymiana pocztówkowa”.
Dzieci wymieniają się pocztówkami z dziećmi ze Szkół w całej Polsce. Samodzielnie wypisują pocztówki, przyklejają znaczki i ozdabiają kartki pocztowe.
Nasza tablica z pocztówkami z tygodnia na tydzień zapełnia się coraz bardziej.