ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów

59 8222557

sp1bytow@gmail.com

Przedsięwzięcie MEiN

Przedsięwzięcie MEiN "Poznaj Polskę"

W dniu 03.10.2022 r. pomiędzy MEiN a Gminą Bytów zostało podpisane porozumienie o udzielenie wsparcia finansowego na realizację zadań w ramach przedsięwzięcia "Poznaj Polskę". Przedsięwzięcie MEiN „Poznaj Polskę” ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego oraz popularyzację osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie jest elementem programu „Polski Ład”. W tym półroczu, w ramach realizacji Programu "Poznaj Polskę", na wycieczkę do Gdyni pojadą klasy czwarte.

                                                                                        

 

 

Dnia 3.11.2022r. uczniowie naszych klas IV odbyli wycieczkę do Gdyni dofinansowaną ze środków ministerialnych w ramach Programu "Poznaj Polskę".

                                      

Odwiedzili Centrum Nauki Experyment, gdzie oprócz zwiedzania wystawy, uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych "Bio-katastrofa" i "Kryptonim Experyment". W Muzeum Marynarki Wojennej uczestniczyli w zajęciach dotyczących tradycji i zwyczajów marynarskich.

                                      

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów

59 822 25 57

sp1bytow@gmail.com

Śledź nas na:

Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ministerstwo Edukacji i Nauki
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 2022 - 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda