ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów

59 8222557

sp1bytow@gmail.com

Aktualności

Aktualności

Z życia naszej szkoły

Dzień Kota

Dzień Kota

1 marca 2024

Już w ten piątek 1 marca odbędzie się wielka loteria fantowa z okazji Dnia Kota. Każdy los wygrywa! Już dziś odkrywamy rąbka tajemnicy, jakie ciekawe fanty można wylosować. Przypominamy, że losy będą w cenie 5/10/15/20 zł! Całkowity dochód przekazany zostanie bytowskiemu Stowarzyszeniu Strefa Kota.

Czytaj więcej
II Wojewódzki Konkurs Matematyczny

II Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Mathman"

15 lutego 2024

Dzisiaj, tj. 15.02 w naszej szkole odbył się II Wojewódzki Konkurs Matematyczny "Mathman". Wzięło w nim udział 59 uczniów naszej szkoły. Zadania były podzielone na trzy poziomy trudności. Uczniowie przez 45 min. rozwiązywali nieszablonowe zadania tekstowe. Wszystkim uczniom dziękujemy za tak liczny udział w konkursie.

Czytaj więcej
Szkolne Walentynki

Szkolne Walentynki

15 lutego 2024

Dnia 14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy walentynki- wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w  harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby był on wyjątkowy. Tradycyjnie Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową.

Czytaj więcej
Szkolny konkurs

Szkolny konkurs "Mistrz Ortografii"

13 lutego 2024

24 stycznia 2024r. odbył się szkolny konkurs "Mistrz ortografii klas drugich". W konkursie nagrodzeni zostali:
Pola Wera 2c - 1 miejsce
Paulina Myszk 2b, Michalina Glazik 2c - 2 miejsce
Marcin Recław 2d - 3 miejsce

Czytaj więcej
Podsumowanie akcji WOŚP

Podsumowanie akcji WOŚP

13 lutego 2024

Czytaj więcej
Uczniowska loteria fantowa

Uczniowska loteria fantowa

12 lutego 2024

W dniu 26 stycznia w naszej placówce zorganizowana została przez Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski loteria fantowa w ramach WOŚP-u. Zaangażowała się w nią cała nasza społeczność szkolna. Uczniowie dostarczyli niezliczone ilości maskotek, gier planszowych, puzzli i innych gadżetów.

Czytaj więcej
Kiermasz słodkości

Kiermasz słodkości

12 lutego 2024

 inicjatywy Szkolnego Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole 24 stycznia odbył się kiermasz słodkości. Za symboliczną kwotę można było kupić pyszne babeczki, muffinki, rogaliki i pączki, które przygotowali uczniowie z rodzicami.

Czytaj więcej
Czas karnawału

Czas karnawału

23 stycznia 2024

Karnawał to szalona, pełna wrażeń i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 17 stycznia 2024r. Na pięknie wykonanej ściance pojawiły się kolorowe postacie. W auli podczas pląsów wszyscy bawili się wesoło. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Czytaj więcej
Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

22 stycznia 2024

Uczniowie klasy Ib przygotowali występ dla babć i dziadków, atmosfera spotkania przepełniona była radością i wzruszeniem. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najpiękniejszego.

Czytaj więcej
Akcja edukacyjna -

Akcja edukacyjna - "Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia"

18 stycznia 2024
 
Nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej organizowanej w szkołach na całym świecie pt. "Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia ". Akcja odbyła się 17.11.2023 r., a jej organizatorkami lokalnymi były nauczycielki matematyki z SP1 Bytów, które serdecznie dziękują wszystkim za aktywny udział w akcji.
 
Czytaj więcej
Dzień Gier Dydaktycznych

Dzień Gier Dydaktycznych

16 stycznia 2024

We wtorek 16 stycznia , odbył się DZIEŃ GIER DYDAKTYCZNYCH W BIBLIOTECE. Podczas przerw uczniowie mogli zagrać w planszówki i przekonać się, że to doskonały sposób na relaks, ciekawą aktywność, ale również zajęcia wspierające rozwój wiedzy i wyobraźni. Na pewno powtórzymy naszą zabawę.

Czytaj więcej
Kiermasz Bożonarodzeniowy

Kiermasz Bożonarodzeniowy

2 stycznia 2024

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas ciepła, miłości i nadziei, a każdy moment poświęcony na tworzenie świątecznych ozdób i przygotowywanie domowych wypieków, potęguje ten klimat.
W tym roku po raz pierwszy w naszej szkole odbył się Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Czytaj więcej
Szkolny Konkurs  kolęd i pastorałek

Szkolny Konkurs kolęd i pastorałek

21 grudnia 2023

Dnia 19.12.2023r. w naszej szkole odbył się szkolny Konkurs kolęd i pastorałek.Głównym celem konkursu było propagowaniw kultury muzycznej oraz pielęgnowanie tradycji kolędowania. W Konkursie wzięli udział uczniowie klas I-VIII.

Czytaj więcej
Dzień Świątecznego Sweterka

Dzień Świątecznego Sweterka

20 grudnia 2023

W Jedynce 18 grudnia odbył się po raz pierwszy Dzień Świątecznego Sweterka. Jest on wzorowany na tradycji fińskiej szkoły, w której taki dzień ma budować dobre relacje międzyludzkie, tworzyć atmosferę świąt i zabawy.Bo Dzień Świątecznego Sweterka to zabawa, ale nie przymus. Świąteczny sweter zakładają tylko ci, którzy chcą.

Czytaj więcej
Szkolne Jasełka

Szkolne Jasełka

16 grudnia 2023

Uczniowie klasy Ib przenieśli nas w magiczny i świąteczny czas, dostarczyli nam wiele wrażeń, zaprezentowali się w  Jasełkach - Narodzenie Pana..", grali na  flażoletach, śpiewali kolędy. Po występie wszyscy goście spotkali się przy wigilijnym stole, każdy mógł napić się kawy, herbaty, poczęstować  smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Czytaj więcej
Szkolne Mikołajki

Szkolne Mikołajki

11 grudnia 2023

W środę w naszej placówce odbyły się mikołajki zorganizowane przez SU. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Za oknem panowała typowo zimowa aura, a w salach lekcyjnych tego dnia obowiązywał kolor czerwony. Mikołaj wraz ze śnieżynkami odwiedził grzecznych uczniów naszej szkoły i poczęstował ich słodkościami.

Czytaj więcej
Wieczorek poetycki

Wieczorek poetycki

5 grudnia 2023

1 grudnia 2023r. odbył się w naszej  szkole kolejny już z cyklu wieczorek poetycki. Motywem przewodnim  były wiersze naszych lokalnych poetów Pani Katarzyny Domaszk oraz  Panów Jerzego Koncika i Jarosława Juchniewicza. Tematyka   utworów związana była z jesienią i ze zbliżającymi się  Świętami. Deklamowane  podczas wieczornicy wiersze wspaniale wprowadziły nas w  świat uczuć.

Czytaj więcej
Szkolne Andrzejki

Szkolne Andrzejki

5 grudnia 2023

Andrzejki to dzień jedyny w swoim rodzaju. Wtedy to- zgodne z tradycją- św. Andrzej uchyla rąbka tajemnicy i za sprawą znaków i wróżb podpowiada nam, co nas będzie czekać w przyszłości.
29 listopada Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Moniki Szulfer oraz Renaty Domerackiej przygotował dla wszystkich uczniów naszej szkoły dyskotekę andrzejkową.

Czytaj więcej
Wycieczka klasy VC

Wycieczka klasy VC

4 grudnia 2023

4 grudnia klasa Vc odwiedziła Nowy Teatr im. Witkiewicza w Słupsku- uczniowie obejrzeli spektakl, pt. „Opowieść wigilijna“. Po uczcie dla duszy uczniowie zadbali o swoje podniebienie i uczestniczyli w warsztatach z robienia pysznej pizzy .

Czytaj więcej
UNICEF 2023

UNICEF 2023

4 grudnia 2023

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły za aktywne uczestnictwo w Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka z UNICEF 2023. Pod opieką Pani Sabiny Wantoch Rekowskiej powstała piękna praca plastyczna - obrazkowa konwencja praw dziecka, którą tworzyli uczniowie klas szóstych i siódmych. Brawo!

Czytaj więcej
JESTEŚMY W PROGRAMIE

JESTEŚMY W PROGRAMIE "FIT SCHOOL"

1 grudnia 2023

Nasza szkoła uzyskała status Placówki Partnerskiej Programu FitSchool. Celem programu jest zwiększenie poziomu aktywności fizycznej przy wykorzystaniu multimediów. Już niedługo uczniowie klas I-III rozpoczną treningi z wirtualnym trenerem.
Szczegółowe założenia projektu na stronie fitschool.pl

 

 
Czytaj więcej

"POLE ZaBaWy"

1 grudnia 2023

28 listopada uczniowie klasy 6c wybrali się do Muzeum Zachodniokaszubskiego . Uczestniczyli w
twórczych  warsztatach towarzyszących wystawie "Rzeźbiarski fach Romana Ziemeya". Spotkanie prowadziła Pani Magdalena Sudoł. Uczniowie mogli  poznać, dotykać a także tworzyć własne opowieści z bohaterami prac R. Ziemeya

Czytaj więcej
Finał konkursu fotograficznego

Finał konkursu fotograficznego "Barwy jesieni'

30 listopada 2023

Konkurs fotograficzny "Barwy Jesieni"  został rozstrzygnięty. Wszystkie zdjęcia były piękne i bardzo trudno było wyłonić zwycięzców. Ostatecznie 1 miejsce zajęła Oliwia Kucharska z kl. 4c,  2 miejsce Ania Gutowska z kl. 4c, 3 miejsce Lena Wiercigroch z kl. 5b, a wyróżniony został Jakub Benkowski z kl. 5a.
Gratulujemy!

Czytaj więcej
Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

28 listopada 2023

Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy w bibliotece szkolnej. W związku z tym, uczniowie klas pierwszych  przynieśli ze sobą do szkoły swoje pluszowe przytulanki. Oprócz wystawy książek z misiem w roli głównej było pełno ciekawostek, np.  uczniowie poznali historię pluszowego misia. Nie zabrakło głośnego czytanie fragmentów „ Kubusia Puchatka” przez uczennice kl. VII B oraz wierszyka „ Naprawiamy misia”.

Czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada 2023

Uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie 20 listopada świętowali Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka wspólnie z UNICEF. 20 listopada to wyjątkowa data - rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Przypomina nam, że wszyscy powinniśmy zwracać szczególną uwagę na dzieci i ich prawa. Szkoła Podstawowa nr 1 włączyła się aktywnie w obchody Międzynarodowego

Czytaj więcej
Jesień wierszem pisana

Jesień wierszem pisana"

20 listopada 2023

16 listopada  uczniowie z klas I- IV wzięli udział w spotkaniu z cyklu Jesień  wierszem pisana. Lokalni poeci z Klubu literackiego Wers Panie A. Peplińska, K.Domaszk i M. Wątor zapoznały  najmłodszych ze swą twórczością. Organizatorkami wieczorku poetyckiego były Panie M. Boschke i Monika Szulfer.

Czytaj więcej
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

17 listopada 2023

Nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Dnia 17.11.2023 roku uczniowie  klas IV-VIII zdawali egzaminy z tabliczki mnożenia pod nadzorem koordynatorów lokalnych - nauczycielek matematyki z naszej szkoły. Nie zabrakło też łamigłówek, gier planszowych z tabliczką mnożenia i innych atrakcji.

Czytaj więcej
105 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

105 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę

10 listopada 2023

W tym roku przypada 105. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości
Na ten szczególny czas nauczyciele historii - p. Jacek Żmuda Trzebiatowski, p. Zdzisław Cyrson oraz p. Rafał Knop przygotowali wystawę zatytułowaną "NIEPODLEGŁA 1918-2023'' .

Czytaj więcej
Z życzeniami dla Polski

Z życzeniami dla Polski

10 listopada 2023

W tym tygodniu naszym tematem przewodnim była Polska niepodległa i niepokorna. Każdego dnia wykonywaliśmy zadania związane z naszą Ojczyzną - plakat z życzeniami dla Polski, uczyliśmy się patriotycznych okrzyków, śpiewaliśmy hymn narodowy, zrobiliśmy biało czerwone kotyliony???????? A dziś odświętnie się ubraliśmy i poszliśmy na urodziny naszej OJCZYZNY - POLSKI i świętowaliśmy !!!!!

Czytaj więcej
Wizyta w Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Wizyta w Centrum Nauki Experyment w Gdyni

7 listopada 2023

Dnia 6 października klasa 6 B odwiedziła Centrum Nauki Experyment w Gdyni w ramach Programu Akademia Edukatora Klimatu. Uczniowie uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji "Co z tą wodą?". Było mnóstwo ciekawych eksperymentów, każdy uczeń mógł na własne oczy zobaczyć rozwielitkę. Dowiedzieliśmy się, czym jest woda destylowana.

Czytaj więcej
Wyniki konkursu na gazetkę o tematyce Halloween

Wyniki konkursu na gazetkę o tematyce Halloween

7 listopada 2023

Rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszą gazetkę ścienną o tematyce Halloween.
Im-ce zajęła kl.4b
IIm- ce zajęła kl.6a
IIIm-ce zajęła kl.7a
Gratulujemy!

Czytaj więcej
Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej

Pasowanie na Czytelnika Biblioteki Szkolnej

1 listopada 2023

Dnia 24 i 26 października odbyło się w naszej szkole uroczyste Pasowanie na Czytelnika Biblioteki szkolnej uczniów klas I. Dla uczniów nadszedł kolejny ważny dzień, wszyscy stali się prawdziwymi czytelnikami naszej szkolnej biblioteki.

Czytaj więcej
Zajęcia profilaktyczne

Zajęcia profilaktyczne "Cyberzaburzenia - zjawisko, wsparcie i terapia"

26 października 2023

25.10.2023r.  w klasach 5a, 5b, 5c, 6b, 7c oraz 8a odbyły się zajęcia profilaktyczne "Cyberzaburzenia - zjawisko, wsparcie i terapia" realizowane przez PCPR Bytów  w ramach projektu "Pełni Mocy Bez Przemocy" w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie“.
Dziękujemy za ciekawie poprowadzone zajęcia.

Czytaj więcej
250 rocznica Komisji Edukacji Narodowej

250 rocznica Komisji Edukacji Narodowej

18 października 2023

W tym roku obchodziliśmy 250 rocznicę powołania Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klas piątych. Nad poprawnością merytoryczną czuwały Panie J. Ziembowska, K. Ciżmowska i A. Knop.

Czytaj więcej
Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

8 października 2023

5 października w SP nr 2 w Bytowie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny z klas 4-6 oraz 7- 8. Nasi uczniowie po zaciętej walce zajęli drugie miejsce. Szachy to królewska gra i cieszymy się, że nasza młodzież chce się rozwijać poprzez grę w szachy.

Czytaj więcej
Zawody szachowe

Zawody szachowe

4 października 2023

4 października  w naszej szkole odbyły się  szkolne zawody szachowe w dwóch kategoriach wiekowych,  w których wyłoniliśmy najlepszych szachistów, którzy zaprezentują nas  na gminnych  zawodach szachowych.  Gratulujemy wygranym i życzymy sukcesu w dalszym etapie,  powodzenia

Czytaj więcej
Mobile Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

Mobile Laboratoria Przyszłości w naszej szkole

3 października 2023

2 października w klasach: 6c i 7b odbyły się warsztaty w ramach Programu MEiN "Mobilne Laboratoria Przyszłości ".
Uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących mikrokontrolerów oraz podstaw programowania przy użyciu robotów.

Czytaj więcej
Odwiedziny w Centrum Nauki Experyment w Gdyni

Odwiedziny w Centrum Nauki Experyment w Gdyni

3 października 2023

Dzieci z klasy 2b i 2d miały dzień pełen naukowych wrażeń. Odwiedziły Centrum Nauki Experyment w Gdyni. Eksperymentowania było bardzo dużo. Dzieci również wzięły udział w zajęciach Prądo Lab. Zapoznały się z zagadnieniami dotyczącymi prądu i działania obwodów elektrycznych. Uczniowie w grupach budowali proste układy elektryczne z autorskich materiałów przygotowanych przez edukatorów CNE. Wracamy do domu pełni wiedzy i doświadczeń.

Czytaj więcej
Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

3 października 2023

Dnia 29.09 obchodziliśmy  w szkole Europejski Dzień Sportu Szkolnego. Z tej okazji nauczyciele wf zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych. Natomiast wychowawcy klas 1-3 bawili się z dziećmi przy pomocy RUCHOWYCH KART PRACY. Ten dzień upłynął nam w sportowej atmosferze.
Oto zwycięzcy poszczególnych klas.

Czytaj więcej
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września 2023

Dnia 29.09.23 biblioteka szkolna zorganizowała akcję czytelniczą z  okazji ,,Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania" oraz ,,Światowego Dnia Serca".Uczennice z kl.7b czytały uczniom z klas 1-4 fragmenty wybranych  książek.W kl.4 b czytano ksiażkę w języku polskim i angielskim .W kl.3a i 3c gościem był pan Jerzy Koncik, który czytał dzieciom swoje wiersze i dzielił się wspomnieniami z Ugandy. Wychowawcy  klas otrzymali plakaty i ulotki ,,Jak dbać o serce?", które omówiono na godzinach wychowawczych.Wszystkim zaangażowanym w akcje czytelnicze serdecznie dziękujemy

Czytaj więcej
Piknik intergracyjny klasy 1D

Piknik intergracyjny klasy 1D

25 września 2023

W sobotę 23 września klasa 1d uczestniczyła w pikniku integracyjnym, który odbył się w Dąbiu.
Spotkanie rozpoczęło się poszukiwaniem ukrytych darów jesieni. Uczniowie wraz z rodzicami brali udział w licznych zabawach. Dopełnieniem spotkania było wspólne ognisko oraz słodki poczęstunek.

Czytaj więcej
Akcja

Akcja "Sprzątanie świata"

24 września 2023

W dniu dzisiejszym nasi uczniowie uczestniczyli w 30. edycji Akcji Sprzątanie świata- Polska, w tym roku organizowanej pod hasłem „Sprzątanie świata łączy ludzi”

Czytaj więcej
Festyn archeologiczny w Biskupinie

Festyn archeologiczny w Biskupinie

19 września 2023

19 września odbyła się wycieczka edukacyjna klas: 4 b, 5 a, b, c do Biskupina na Festyn Archeologiczny „My Słowianie". Na terenie rezerwatu prezentowane były różne aspekty życia ludzi w przeszłości, a dzięki licznym grupom rekonstrukcyjnym historię można było dosłownie dotknąć.

Czytaj więcej
Klasa ID z odwiedzinami w Bibliotece Miejskiej.

Klasa ID z odwiedzinami w Bibliotece Miejskiej.

18 września 2023

18 września , uczniowie klasy 1d odwiedzili bibliotekę miejską- oddział dla dzieci.
Tematem spotkań były oczywiście książki i przybliżenie zawodu bibliotekarza, a także samej biblioteki.


Czytaj więcej
Impreza intergracyjna klasy IB

Impreza intergracyjna klasy IB

18 września 2023

W sobotę 16 września klasa Ib uczestniczyła w imprezie integracyjnej - piknik rodzinny w Mądrzechowie.
Było wiele atrakcji: bajkowe grzybobranie, prezentacja na scenie, rozgrywki sportowe, taniec dla mamy i taty, słodki poczęstunek i wspólne grillowanie. Słoneczna pogoda dopełniła ten radosny czas.

Czytaj więcej
Dzień Kropki

Dzień Kropki

18 września 2023

15 września świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Kropki. Uczniowie poznali  historię Vashti, odbyło się mnóstwo kropkowych zabaw, gier i ćwiczeń, powstały kropkowe dzieła sztuki i żywy napis KROPKA. Namalowane kropki zostały opisane podczas lekcji języka polskiego - to był prawdziwy trening kreatywnego pisania. Młodsi uczniowie projektowali zakropkowane koszulki, a niektórzy z nich wybrali się nawet w poszukiwania kropek w otaczającej nas przyrodzie.

Czytaj więcej
Zajęcia profilaktyczne dla klas III i VII

Zajęcia profilaktyczne dla klas III i VII

13 września 2023

W dniach 12-13 września w klasach III i VII odbyły się zajęcia profilaktyczne "Cukierki" oraz "Trening redukcji stresu".
Zajęcia sfinansowane zostały przez Gminę Bytów w ramach realizacji Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.

Czytaj więcej
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LDK

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LDK

10 września 2023

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego LDK przyniosły 2 medale  Janowi Łosińkiemu.  Złoto zdobył w skoku w dal, srebro natomiast w biegu na 300m. Gratulujemy

Czytaj więcej
Ogólnoposki Finał Lekkoatletyczny

Ogólnoposki Finał Lekkoatletyczny

8 września 2023

Udane rozpoczęcie roku szkolnego! Reprezentant naszej szkoły Jan Łosiński z kl.  Vb zdobywa dwa brązowe medale w Ogólnopolskim Finale Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich w Toruniu- w sztafecie wojewódzkiej 24*200m  oraz w dwuboju (skok wzwyż i bieg na 300m). Były mega emocje i sportowa rywalizacja

Czytaj więcej
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 oraz ślubowanie pierwszoklasistów

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 oraz ślubowanie pierwszoklasistów

7 września 2023

W poniedziałek 4 września w odbyło się w naszej szkole uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024.
Tradycyjnie podczas uroczystości uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. Aktu pasowania dokonały wychowawczynie kolorowymi ołówkami.

Czytaj więcej
Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2023-2024

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2023-2024

29 sierpnia 2023

klasy III - VIII  godz. 8.30
klasy I - 9.30  godz. na auli
klasy II - po zakończeniu uroczystości klas I

Czytaj więcej
Lista dzieci klas I w roku szkolnym 20232024

Lista dzieci klas I w roku szkolnym 20232024

28 sierpnia 2023

Drodzy rodzice, prezentujemy listę klas I wraz z przydziałem wychowawcy.

Czytaj więcej
Projekt

Projekt "Szkoły Pełne Talentów"

23 sierpnia 2023

Nasza Szkoła po raz drugi bierze udział w projekcie "Szkoły Pełne Talentów" organizowanym przez Zespół Lidl Polska. Dlatego też chcemy zaprosić Was wszystkich do zbierania Talenciaków na rzecz naszej szkoły. Akcja rusza z dniem 01.09.2023r.

Czytaj więcej
Wykaz podręczników do Religii dla klas I – VIII  Szkoły Podstawowej nr 1  w Bytowie

Wykaz podręczników do Religii dla klas I – VIII Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie

17 lipca 2023

Wykaz podręczników do Religii dla klas I – VIIIKlasa I
Pan Bóg jest naszym ojcem cz.1 i 2, Ks. Dr P. Płaczek; Wyd. Św. Wojciech

Klasa II
Chcemy poznać Pana Jezusa cz. 1 i 2 Ks. Dr P. Płaczek; Wyd. Św. Wojciech

Klasa III
Pan Jezus nas karmi cz.1 i 2 Ks. Dr P. Płaczek; Wyd. Św. Wojciech

Klasa  IV
Pan Jezus jest naszym życiem cz. 1 i 2 Ks. Dr P.Płaczek; Wyd. Św. Wojciech

Klasa V
Bóg szuka człowieka cz.1 i 2 ks. Dr M. Wojtasik; Wyd. Św. Wojciech

Klasa VI
Jezus nas zbawia cz.1 i 2 ks. Dr M. Wojtasik; Wyd. Św. Wojciech

Klasa VII
Bóg wskazuje nam drogę cz.1 i 2. B. Zawiślak, M. Wojtasik; Wyd. Św. Wojciech

Klasa VIII
Jestem z Wami 8 lub Jestem z Wami 2 ks. K. Biel, T. Czarnecka; Wyd. WAM

Czytaj więcej
Wyprawka ucznia klasy 1

Wyprawka ucznia klasy 1

10 lipca 2023

WYPRAWKA UCZNIA KLASY I w roku szkolnym 2023/2024


Prosimy o zaopatrzenie pierwszoklasistów  w poniższe przybory:

1.  Piórnik z wyposażeniem:
•    dwa lub trzy dobrze piszące ołówki (trójkątne),
•    gumka, temperówka z pojemnikiem
•    12 podstawowych kolorów kredek (trójkątne),
•    nożyczki z zaokrąglonymi czubkami,
•    klej w sztyfcie,
•    krótka linijka.

Czytaj więcej
Uroczyste zakończenie  roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie

24 czerwca 2023

Dnia 23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23 dla uczniów klas ósmych.  Najpierw pani dyrektor Mirosława Dawidowska powitała wszystkich na tej wyjątkowej ceremonii - uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości.

Czytaj więcej
Warsztaty robienia pizzy w Piwnicy Pełnej Smaku.

Warsztaty robienia pizzy w Piwnicy Pełnej Smaku.

20 czerwca 2023

Klasa Ib brała udział w pysznych warsztatach z robienia pizzy w Piwnicy Pełnej Smaku. Dzieci miały okazję wcielić się w szefów włoskiej kuchni i przygotować pizzę według własnego uznania. Dowiedziały się jak działa piec do wypieku pizzy, w jakiej temperaturze się ją przygotowuje oraz poznały zasady według których powstaje idealna pizza. Skomponowane przez siebie pizze mogły zjeść na miejscu bądź zabrać do domu i podzielić się z najbliższymi.

Czytaj więcej
Bal Ósmoklasistów

Bal Ósmoklasistów

18 czerwca 2023

Bal ósmoklasistów tradycyjnie rozpoczęty został pięknie zatańczonym polonezem.

Czytaj więcej
Przygotowania do Balu Ósmoklasistów

Przygotowania do Balu Ósmoklasistów

13 czerwca 2023

Zaczarowany las to niesamowite dzieło malarskie wykonane  przez uczennice naszej szkoły - Gabrysię Ciżmowską, Sarę Mohr, Ingę Rychter, Beatę Szymańską i Hanię Wnuk-Lipińską. Piękne tło to dopiero początek wystroju szkolnej auli, w której już 15 czerwca odbędzie się BAL ÓSMOKLASISTÓW.

 

 

Czytaj więcej

"Blavi. Zaczarowane lusterko"

13 czerwca 2023

Natalia Rymaszewska - uczennica klasy 4 c - zaprezentowała na lekcji języka polskiego swoją pierwszą powieść, pt. „Blavi. Zaczarowane lusterko”. To była prawdziwa uczta literacka . Gratulujemy kreatywności! Czekamy na kolejne części! Brawo!

Czytaj więcej

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów

59 822 25 57

sp1bytow@gmail.com

Śledź nas na:

Kuratorium Oświaty w Gdańsku Ministerstwo Edukacji i Nauki
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie 2022 - 2024   |   Polityka prywatności

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

więcej Zgoda