Dnia 14 marca 2025 roku z okazji Święta Liczby PI uczniowie na lekcjach matematyki grali w logiczne gry strategiczne i poznawali historię liczby PI.
Chętni uczniowie klas IV-VI przygotowywali plakaty o tematyce "Matematyka wokół nas" lub o liczbie Pi, zaś w klasach VII-VIII zdjęcia lub grafikę komputerową o tej samej tematyce.
W związku z tym:
w kategorii 4-6
1 miejsce zajęła Zuzanna Kiedrowska z kl. V b, zaś wyróżnienia zdobyli: Wiktoria Chojda kl. V b, Filip Depka Prondzinski V b, Julia Zębala VI b.
w kategorii 7- 8
1 miejsce - Maja Sandak z kl. VIII b, zaś wyróżnienia zdobyły: Julia Wirkus kl. VIII b, Hanna Kmiecik kl. VIII b.
Wszystkim gratulujemy!
Zakończenie roku szkolnego uczniów klas VIII, podziękowania... pożegnania... życzenia.... nagrody dla wyróżniających się uczniów.... i... wakacje!!! Dla Was Drodzy Absolwenci - udanego startu w dorosłość i spełnienia Waszych najskrytszych marzeń.
W piątek, 4.10.2024r. klasy IE i IID wybrały się do Centrum Eksperyment w Gdyni. Dzieci brały udział w ciekawych warsztatach z cyklu ”Energia odnawialna” w ramach Programu „Akademia Edukatora Klimatu”, którego celem jest nauczenie uczniów swobodnego i skutecznego przekazywania wiedzy na temat środowiska oraz uwrażliwienie na zachodzące zmiany. Po zajęciach był czas na zabawę i eksplorowanie wystaw w Centrum.
Przypominamy o szkolnej proekologicznej akcji organizowanej z okazji Dnia Ziemi obchodzonego 22 kwietnia.
Czekamy na kreatywne prace od uczniów klas:
• IV - V - ozdoby z butelek i słoików pod hasłem: "Drugie życie butelek i słoików",
• VI i VIII - lapbook pod hasłem "Co mogę zrobić dla Ziemi?" zawierający pomysły na zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko,
• VII - fotorelacja z akcji sprzątania najbliższej okolicy.
Termin składania prac u nauczycielek: przyrody i biologii oraz geografii - do 30.04.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów