W ramach projektu „Zdrowie z klasÄ…” uczniowie realizowali dziaÅ‚ania promujÄ…ce zdrowy styl życia. Podczas „Zdrowego Å›niadania” dzieci przygotowywaÅ‚y wartoÅ›ciowe posiÅ‚ki, poznajÄ…c zasady zdrowego odżywiania.
Kolejnym elementem byÅ‚a „Herbatka zimowa”, w trakcie której uczniowie zapoznali siÄ™ z wÅ‚aÅ›ciwoÅ›ciami zióÅ‚, owoców i przypraw oraz przygotowali rozgrzewajÄ…ce, zdrowe herbaty wspierajÄ…ce odporność.
Projekt sprzyjaÅ‚ ksztaÅ‚towaniu zdrowych nawyków i integracji uczniów, którzy stawiajÄ… Zdrowie na pierwszym miejscu.



4 grudnia klasa Vc odwiedziÅ‚a Nowy Teatr im. Witkiewicza w SÅ‚upsku- uczniowie obejrzeli spektakl, pt. „Opowieść wigilijna“. Po uczcie dla duszy uczniowie zadbali o swoje podniebienie i uczestniczyli w warsztatach z robienia pysznej pizzy .

Konkurs fotograficzny "Barwy Jesieni" zostaÅ‚ rozstrzygniÄ™ty. Wszystkie zdjÄ™cia byÅ‚y piÄ™kne i bardzo trudno byÅ‚o wyÅ‚onić zwyciÄ™zców. Ostatecznie 1 miejsce zajęła Oliwia Kucharska z kl. 4c, 2 miejsce Ania Gutowska z kl. 4c, 3 miejsce Lena Wiercigroch z kl. 5b, a wyróżniony zostaÅ‚ Jakub Benkowski z kl. 5a.
Gratulujemy!
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. MierosÅ‚awskiego 7, 77-100 Bytów