Nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej: XIV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dnia 15.11.2024 roku uczniowie klas III-VIII i chętni z klas drugich zdawali egzaminy z tabliczki mnożenia. Ci, którzy bezbłędnie wykonali wszystkie zadania uzyskiwali tytuł eksperta TM.
Klasy I-III odwiedziły wyznaczone przez panią Ewę Rychter uczennice z klasy VIII b, które wręczyły wszystkim dzieciom kolorowanki matematyczne z logo ŚDTM, przeprowadziły egzaminy i nagrodziły odznakami ekspertów tabliczki mnożenia. Uczniowie z klas IV-VIII utrwalali tabliczkę mnożenia podczas lekcji matematyki rozwiązując łamigłówki i grając w gry planszowe z wykorzystaniem tabliczki mnożenia.
Dzięki takim akcjom uczniowie utrwalają tabliczkę mnożenia, uczą się przez zabawę, a przy tym towarzyszą im niezapomniane emocje.
Kubusiowi Przyjaciele Natury to ogólnopolski program dla Szkół i Przedszkoli który dotyczy przede wszystkim dbania o środowisko i zmiany klimatyczne. Porusza tematy edukacyjne które dzięki przyjaznemu Kubusiowi są bardzo ciekawie i atrakcyjnie przedstawiane w formie filmów, ulotek czy kart pracy.
Rozstrzygnięty został konkurs na najliczniej przebraną klasę z okazji obchodów Pierwszego Dnia Wiosny.
I m-ce zajęła klasa 7a
II m-ce zajęły klasy 4a i 4b.
Zwycięzcom gratulujemy !
W środę w naszej placówce odbyły się mikołajki zorganizowane przez SU. 6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Za oknem panowała typowo zimowa aura, a w salach lekcyjnych tego dnia obowiązywał kolor czerwony. Mikołaj wraz ze śnieżynkami odwiedził grzecznych uczniów naszej szkoły i poczęstował ich słodkościami.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów