Przygotowania do Balu Ósmoklasistów

13 czerwca 2023
Przygotowania do Balu Ósmoklasistów

Zaczarowany las to niesamowite dzieło malarskie wykonane  przez uczennice naszej szkoły - Gabrysię Ciżmowską, Sarę Mohr, Ingę Rychter, Beatę Szymańską i Hanię Wnuk-Lipińską. Piękne tło to dopiero początek wystroju szkolnej auli, w której już 15 czerwca odbędzie się BAL ÓSMOKLASISTÓW. Dziewczyny - jesteście wspaniałe! Serdecznie Wam dziękujemy za zaangażowanie, pasję, talent i ogrom pracy, który włożyłyście w wykonanie obrazu. Serdecznie dziękujemy za wsparcie także Pani  Irenie Grzywnowicz. Gratulujemy efektu. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bytowie jest z Was dumna!

Dziękujemy za zaangażowanie również pozostałym uczniom oraz wsparcie Pani Mirosławie Januszewskiej, Joannie Ziembowskiej, Karolinie Ciżmowskiej, Joannie Jarzembińskiej i Justynie Kikcio. Wielkie dzięki także dla naszych woźnychb- Pana Jurka i Zdzisława.

Bal ÓsmoklasistówPoprzedni
"Blavi. Zaczarowane lusterko"Następny