Natalia Rymaszewska - uczennica klasy 4 c - zaprezentowaÅ‚a na lekcji jÄ™zyka polskiego swojÄ… pierwszÄ… powieść, pt. „Blavi. Zaczarowane lusterko”. To byÅ‚a prawdziwa uczta literacka . Gratulujemy kreatywnoÅ›ci! Czekamy na kolejne części! Brawo!

SprzÄ™t komputerowy dla uczniów SP Gminy Bytów w ramach KPO (Krajowy Plan Odbudowy)
Podpisano umowÄ™ na wyposażenie w sprzÄ™t komputerowy dla uczniów szkóÅ‚ podstawowych z terenu Gminy Bytów w ramach Krajowego Planu odbudowy (wskaźnik C15G).
Ministerstwo Cyfryzacji oraz Naukowa i Akademicka Sieć komputerowa – PaÅ„stwowy Instytut Badawczy realizujÄ… przedsiÄ™wziÄ™cie „Nowe komputery przenoÅ›ne oraz tablety do dyspozycji uczniów, dofinansowany z UE o łącznej wartoÅ›ci 1 410 000 000,00 PLN.

8 Listopada obchodzimy DzieÅ„ Zdrowego Jedzenia. Celem tego Å›wiÄ™ta jest propagowanie dobrych nawyków żywieniowych, spożywania regularnie posiÅ‚ków i informowanie o konsekwencjach zÅ‚ej diety. W zwiÄ…zku z tym Biblioteka Szkolna przygotowaÅ‚a wystawÄ™ poÅ›wiÄ™conÄ… książkom, które promujÄ… zdrowe odżywianie wÅ›ród najmÅ‚odszych. ZachÄ™cam zatem do lektury i wdrażania dobrych nawyków żywieniowych.

Informujemy, że nasza szkoÅ‚a w 2022 roku otrzymaÅ‚a wsparcie finansowe w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025”.
Program jest realizowany przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury oraz we wspóÅ‚pracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. MierosÅ‚awskiego 7, 77-100 Bytów