Kubusiowi Przyjaciele Natury to ogólnopolski program dla Szkół i Przedszkoli który dotyczy przede wszystkim dbania o środowisko i zmiany klimatyczne. Porusza tematy edukacyjne które dzięki przyjaznemu Kubusiowi są bardzo ciekawie i atrakcyjnie przedstawiane w formie filmów, ulotek czy kart pracy. Nasza Szkoła w tym roku stanęła po raz kolejny na wysokości zadania i przy pomocy klas 1 zrealizowała szereg zadań.


Dziękujemy za liczny udział w konkursie i za wspaniałe pracę!
Laureaci konkursu:
Klasy I-III ,, Ozdoba świąteczna "
I miejsce - Dawid Maj IId
II miejsce - Alicja Hinc IIb
Iii miejsce - Hanna Rychter IIc

Uczniowie klasy Ib przygotowali występ dla babć i dziadków, atmosfera spotkania przepełniona była radością i wzruszeniem. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najpiękniejszego.

18 września , uczniowie klasy 1d odwiedzili bibliotekę miejską- oddział dla dzieci.
Tematem spotkań były oczywiście książki i przybliżenie zawodu bibliotekarza, a także samej biblioteki.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów