Nasza szkoła uzyskała status Placówki Partnerskiej Programu FitSchool. Celem programu jest zwiększenie poziomu aktywności fizycznej przy wykorzystaniu multimediów. Już niedługo uczniowie klas I-III rozpoczną treningi z wirtualnym trenerem.
Szczegółowe założenia projektu na stronie fitschool.pl
Nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej: XIV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Dnia 15.11.2024 roku uczniowie klas III-VIII i chętni z klas drugich zdawali egzaminy z tabliczki mnożenia. Ci, którzy bezbłędnie wykonali wszystkie zadania uzyskiwali tytuł eksperta TM.

2 października w klasach: 6c i 7b odbyły się warsztaty w ramach Programu MEiN "Mobilne Laboratoria Przyszłości ".
Uczniowie wzięli udział w zajęciach dotyczących mikrokontrolerów oraz podstaw programowania przy użyciu robotów.

W sobotę 23 września klasa 1d uczestniczyła w pikniku integracyjnym, który odbył się w Dąbiu.
Spotkanie rozpoczęło się poszukiwaniem ukrytych darów jesieni. Uczniowie wraz z rodzicami brali udział w licznych zabawach. Dopełnieniem spotkania było wspólne ognisko oraz słodki poczęstunek.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów