Konkurs fotograficzny "Barwy Jesieni" został rozstrzygnięty. Wszystkie zdjęcia były piękne i bardzo trudno było wyłonić zwycięzców. Ostatecznie 1 miejsce zajęła Oliwia Kucharska z kl. 4c, 2 miejsce Ania Gutowska z kl. 4c, 3 miejsce Lena Wiercigroch z kl. 5b, a wyróżniony został Jakub Benkowski z kl. 5a.
Gratulujemy!
W Jedynce 18 grudnia odbył się po raz pierwszy Dzień Świątecznego Sweterka. Jest on wzorowany na tradycji fińskiej szkoły, w której taki dzień ma budować dobre relacje międzyludzkie, tworzyć atmosferę świąt i zabawy.Bo Dzień Świątecznego Sweterka to zabawa, ale nie przymus. Świąteczny sweter zakładają tylko ci, którzy chcą.
Nasza szkoła wzięła udział w akcji edukacyjnej XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Dnia 17.11.2023 roku uczniowie klas IV-VIII zdawali egzaminy z tabliczki mnożenia pod nadzorem koordynatorów lokalnych - nauczycielek matematyki z naszej szkoły. Nie zabrakło też łamigłówek, gier planszowych z tabliczką mnożenia i innych atrakcji.
Nasza Szkoła po raz drugi bierze udział w projekcie "Szkoły Pełne Talentów" organizowanym przez Zespół Lidl Polska. Dlatego też chcemy zaprosić Was wszystkich do zbierania Talenciaków na rzecz naszej szkoły. Akcja rusza z dniem 01.09.2023r.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów