Wystawa z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.

7 maja 2024
Wystawa z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi przygotowano wystawę, na której znalazły się ozdoby z butelek i słoików,  lapbooki o ochronie naszej planety "Co mogę zrobić dla Ziemi"  i sprawozdania ze sprzątania najbliższej okolicy. Dzięki Pani wicedyrektor Agnieszce Jaworskiej dostaliśmy 6 bezpłatnych biletów na wystawy do CNE w Gdyni. W kategorii najciekawsze lapbooki bilety otrzymali Lidia Kuchta z 6a i Piotr  Jankowski z 8a. W kategorii "Drugie życie butelek i słoików" nagrody otrzymali: Agata Kobus z 4b, Justyna Bielawa z 4c,  Amelia Nowak z 5c oraz Artur Ruszer z 5c. Dziękujemy CNE w Gdyni, Maria Cichosz i Joanna Szreder.

Szkolny Konkurs Piosenki Angielskie...Poprzedni
Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej ...Następny