W środę, 20 marca 2024 odbył się XVII Powiatowy Festiwal Piosenki Szkolnej w Parchowie. W czterech kategoriach wiekowych rywalizowało ponad 70 wokalistów, reprezentujących szkoły powiatu bytowskiego. Naszą szkołę prezentowało siedmiu uczniów: Liliana Bulczak i Aleksandra Gierszewska z kl.I B, Zofia Żyła z kl.IIIa, Michalina Szulfer z kl.IVb, Elżbieta Myszke z kl. Vb, Milena Dułak z kl.VIc i Jacek Flor z kl.VIIa.
Aleksandra Gierszewska zajęła III miejsce.
Wyniki konkursu „Sto polskich miejscowości - konkurs detektywistyczno - ortograficzny”:
I miejsce- Sandak Maja z kl. 7 b
II miejsce - Pawłowska Magdalena z kl. 7 b
III miejsce - Gostkowska Julia z kl. 7 b
W konkursie zorganizowanym przez bibliotekę szkolną wzięło udział 22 uczniów.
Każdy otrzymał upominek, wszystkim serdecznie gratulujemy.
W dniu 22.03.2024r. biblioteka szkolna zorganizowała Konkurs recytatorski p.t. ,,Wiosna wierszem malowana". Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 1-5.Uczniowie oceniani byli w dwóch kategoriach 1-3, 4-5. Do etapu szkolnego przystąpiło 14 osób.Mlodzi miłośnicy poezji prezentowali wiersze o tematyce wiosennej.
Dnia 29.09 obchodziliśmy w szkole Europejski Dzień Sportu Szkolnego. Z tej okazji nauczyciele wf zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w biegach przełajowych. Natomiast wychowawcy klas 1-3 bawili się z dziećmi przy pomocy RUCHOWYCH KART PRACY. Ten dzień upłynął nam w sportowej atmosferze.
Oto zwycięzcy poszczególnych klas.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów