W dniu 17.05.2023r. klasy Ib oraz Id wybrały się na wycieczkę do Doliny Charlotty. Mieliśmy tu okazję poznać przeróżne zwierzęta, zwiedzić Krainę Bajek, podziwiać pokazy fok oraz odwiedzić wodne safari.
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie z klas I - III wybrałi się na Festiwal Fizyki przygotowany przez uczniów klas VIII oraz Panią Agnieszkę Jaworską, gdzie mieli okazję zobaczyć ciekawe eksperymenty fizyczne. Następnie uczniowie pod opieką swoich wychowawców udawali się na pikniki klasowe na świeżym powietrzu. Uczniowie klas starszych mieli okazję wziąźć udział w ciekawych zabawach sportowych zorganizowanych na szkolnym boisku.
Z okazji zblizajacej się uroczystości związanej z obchodami Dnia Strażaka w naszym mieście, ktore odbędą się 02.06.2023 na Rynku- klasa IIIC wzięła udział w zorganizowanej lekcji poświęconej tematyce pracy Strażaka.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIX Przeglądzie Twórczości Kaszubskiej Dzieci i Młodzieży - dziesięcio z nich otrzymało nagrody i wyróżnienia.