1 grudnia 2023r. odbył się w naszej szkole kolejny już z cyklu wieczorek poetycki. Motywem przewodnim były wiersze naszych lokalnych poetów Pani Katarzyny Domaszk oraz Panów Jerzego Koncika i Jarosława Juchniewicza. Tematyka utworów związana była z jesienią i ze zbliżającymi się Świętami. Deklamowane podczas wieczornicy wiersze wspaniale wprowadziły nas w świat uczuć. Organizatorkami spotkania były Panie Monika Szulfer i Małgorzata Boschke.




We wtorek 16 stycznia , odbył się DZIEŃ GIER DYDAKTYCZNYCH W BIBLIOTECE. Podczas przerw uczniowie mogli zagrać w planszówki i przekonać się, że to doskonały sposób na relaks, ciekawą aktywność, ale również zajęcia wspierające rozwój wiedzy i wyobraźni. Na pewno powtórzymy naszą zabawę.
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Mierosławskiego 7, 77-100 Bytów