ul. MierosÅ‚awskiego 7, 77-100 Bytów

sekretariat@sp1.bytow.pl

Uroczyste zakończenie  roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie

24 czerwca 2023

Dnia 23 czerwca 2023 roku odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste zakoÅ„czenie roku szkolnego 2022/23 dla uczniów klas ósmych.  Najpierw pani dyrektor MirosÅ‚awa Dawidowska powitaÅ‚a wszystkich na tej wyjÄ…tkowej ceremonii - uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych goÅ›ci. Nie zabrakÅ‚o przemówieÅ„, życzeÅ„ i podziÄ™kowaÅ„ oraz chwil peÅ‚nych wzruszeÅ„. NastÄ™pnie przyszedÅ‚ czas na wrÄ™czanie nagród i Å›wiadectw z wyróżnieniem przez wychowawców klas ósmych, zaÅ› rodzice uczniów wyróżniajÄ…cych siÄ™ w nauce otrzymali listy gratulacyjne z rÄ…k pani dyrektor.
Po oficjalnej części nastÄ…piÅ‚a część artystyczna,  której przygotowaniem zajmowaÅ‚y siÄ™ panie: MirosÅ‚awa GoÅ‚Ä™biowska, Ewa Rychter i Monika Szulfer z pomocÄ… nauczycielki muzyki - pani Renaty Domerackiej.
Uczniowie klasy VI B i  VII A przedstawili scenkÄ™ z życia szkoÅ‚y, podziÄ™kowania i życzenia dla ósmoklasistów. Nie zabrakÅ‚o też Å›piewu uczniów.
Na koniec mÅ‚odsi uczniowie pożegnali starszych kolegów gorÄ…cymi rytmami, wprowadzajÄ…c ich w wakacyjny nastrój.

Wyprawka ucznia klasy 1Poprzedni
Warsztaty robienia pizzy w PiwnicyÂ...NastÄ™pny