Szkolne Walentynki

15 lutego 2024
Szkolne Walentynki

Dnia 14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy walentynki- wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień ten wpisał się już na stałe w  harmonogram szkolnych imprez i uroczystości. Co roku staramy się, aby był on wyjątkowy. Tradycyjnie Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, dzień wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane serduszka i kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki. Następnie członkowie SU rozdawali pocztę w czasie zajęć lekcyjnych. Nie zabrakło też wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i  wychowawców. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni.

II Wojewódzki Konkurs Matematyczny ...Poprzedni
Szkolny konkurs "Mistrz Ortografii"Następny