1,945,192 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2022/2023
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Konsultacje
Sport
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Przedmiotowe Zasady Oceniania
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Dzień Pluszowego Misia
Wiadomości

Biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas I obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. W poniedziałek 26 listopada spotkaliśmy się w świetlicy szkolnej, uczniowie przynieśli ze sobą swoje pluszowe przytulanki, brali udział we wielu konkursach i zabawach. Układali  puzle,  szablony misia, ubierali misia w ubranka, rozpoznawali owoce z zamkniętymi oczami- zgadnij co jesz?  Wybraliśmy największego i najmniejszego, najbardziej puszystego i wytartego oraz najbardziej kolorowego misia. Właściciele tych misiów otrzymali dyplomy. Nie zabrakło również głośnego czytania "Kubusia Puchatka". Wykonywaliśmy też zdjęcia  z misiami. W bibliotece zorganizowano wystawę pluszaków i książek o misiach. Dzień Misia był świetną zabawą.

Obrazy newsów: misiek.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Dzień zdrowego jedzenia.
Wiadomości

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dnia 8 listopada obchodziliśmy „Dzień zdrowego jedzenia „. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę  literatury dotyczącej zdrowego stylu życia. Ponadto w gabinecie pielęgniarki każdy mógł sprawdzić swój wskaźnik BMI , na którego podstawie można określić stan fizyczny osoby, ewentualnie nadwagę lub niedowagę. Podczas godzin wychowawczych w listopadzie przeprowadzone zostaną pogadanki na temat zasad zdrowego odżywiania, wpływu ruchu na kondycję fizyczną i psychiczną.  Z tej okazji również  w klasach wykonano gazetki.

Obrazy newsów: czytanie_dzien.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Relacja z zajęć koła turystycznego
Wiadomości

Żywy kontakt z przyrodą uczniów klas VII B i III G wraz z opiekunkami Małgorzatą Kożyczkowską i Iwoną Dziedzic oraz pracownikiem Nadleśnictwa Bytów. Podczas zajęć koła turystycznego i w ramach innowacji z biologii oraz geografii wybraliśmy się na ścieżkę przyrodniczą "LAS RZEPNICKI ". Uczniowie rozpoznawali gatunki drzew po liściach oraz korze. Poznali ptaki występujące w pobliżu Bytowa oraz formy polodowcowe krajobrazu młodoglacjalnego. Badaliśmy również czystość wody w pobliskim jeziorze.

Obrazy newsów: lasek.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Pasowanie na czytelnika
Wiadomości

Dnia 29.10.2018 r.  bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas I a, I b, I c.

Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie,  dowiedzieli się, jak należy dbać o książki, czego nie wolno robić czytając książkę. Z zainteresowaniem oglądały też książkę dla niewidomych, napisaną w języku Braille`a.

Uczniowie klasy I odgadywali także bajkowe zagadki, które sprawdziły ich znajomość bohaterów baśni i bajek. Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki, a pani  bibliotekarka ogromną książką dokonała pasowania każdego z uczniów.

Już jako czytelnicy biblioteki szkolnej  otrzymali zakładki i samodzielnie wypożyczyli książki. Tekst przysięgi i ,,Prośby książki” powiesili w klasie, by przypominały im o książkach i bibliotece.

Obrazy newsów: pasowanieczytnika.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Broszura informacyjna o planowanych kierunkach kształcenia w roku szkolnym 2019/2020r.
Wiadomości

Planowane kierunki kształcenia w szkołach ponadgimnazjalych\ponadpodstawowych w roku 2019/2020.

Obrazy newsów: nabor.jpg

Pobierz broszurę

Informacja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie
Wiadomości

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie informuje, że świadczenie „Dobry start” przysługuje raz w roku na każde rozpoczynające rok szkolny dziecko, uczące się w szkole podstawowej i ponadpodstawowej, do ukończenia przez nie 20 roku życia.

Osoby legitymujące się orzeczeniem o umiarkowanym bądź znacznym stopniu niepełnosprawności mogą otrzymać wsparcie do 24 roku życia. Wyplata świadczenia „Dobry Start” nie jest uzależniona od dochodu. Programem nie zostały objęte dzieci w zerówce.

Rodziny które do tej pory nie zdecydowały się na złożenie wniosku, mają coraz mniej czasu, ponieważ wnioski przyjmowane będą tylko do 30 listopada 2018.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne


Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.02