1,794,851 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2022/2023
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Przedmiotowe Zasady Oceniania
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Randka w ciemno z książką.
Wiadomości

Tradycją  biblioteki Szkoły Podstawowej nr 1  stała się już coroczna, kilkudniowa akcja czytelnicza organizowana pod nazwą „Randka w ciemno z książką”. Również w tym roku uczniowie  zostali zaproszeni do włączenia się w tę niecodzienną zabawę. Akcja polegała na zapakowaniu ok. 50 wybranych książek w szary papier, udekorowaniu , zaopatrzeniu w cytat z książki oraz wyeksponowaniu ich w widocznym miejscu w bibliotece. Czytelnicy odwiedzający bibliotekę oprócz pozycji, które ich interesowały, wybierali książki – niespodzianki. Akcja ta wzbudziła wiele pozytywnych reakcji i uśmiechów. Wybór w ciemno prawdopodobnie wpłynął również na poszerzenie gustów czytelniczych. Uczniowie mieli okazję zabrać do domu i przeczytać książki, których być może w tradycyjny sposób nigdy by nie wypożyczyli.
Przykład poprzednich edycji pokazuje, że wybór w ciemno wpływa często na poszerzenie gustów czytelniczych osób wypożyczających walentynkowe „książki-niespodzianki”.

Obrazy newsów: randkazk.jpg

Lekcja języka polskiego
Wiadomości

Lekcje języka polskiego podsumowujące 🎓wiadomości na temat części mowy z użyciem klocków Lego® i tablicy interaktywnej w klasie Vc  #legowedukacji #sp1bytów #innowacjapedagogicznasp1bytów #metoda6klocków #sixbriks #edukacjabytów

Obrazy newsów: polski.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

List od zaprzyjaźnionej klasy we Francji
Wiadomości

Klasa Vc otrzymała kolejną przesyłkę od zaprzyjaźnionej klasy we🗼 Francji🗼. Tym razem nasi uczniowie dowiedzieli się jak wygląda 🎓nauka w College Eugene Thomas, poznali plan lekcji francuskich uczniów oraz odczytali i przetłumaczyli wspólnie📃 opis całego tygodnia zajęć zapisany w języku angielskim. Otrzymaliśmy także przepisy na tradycyjne francuskie ciasta🥞 la galette des rois i la chandeleur😋dziękujemy bardzo.

Obrazy newsów: francja.jpg

Quizizz
Wiadomości

Aplikacja Quizizz i powtarzanie wiadomości z języka polskiego przed egzaminem ósmoklasisty w klasie 8 c. Z okazji 💐Pierwszego Dnia Wiosny 💐rozegrane zostały 🎓gry edukacyjne 📚z wykorzystaniem Quizizz –  klucz do sukcesu odnaleziony 😉– udało się zaintrygować i zmotywować uczniów!

Obrazy newsów: 8c.jpg

Spotkanie z ornitologiem.
Wiadomości

Uczniowie klasy 1 b świętowali pierwszy dzień wiosny spotkaniem z ornitologiem Panem Adamem Mohrem. To była wspaniała lekcja przyrody, dziękujemy!

Obrazy newsów: oritolog.jpg

Powitanie Wiosny
Wiadomości

Obrazy newsów: wiosna.jpg

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!

Wiosna zawitała do naszej szkoły - swoje piękne oblicze pokazała na świetlicy szkolnej, w klasach, a także wśród grona pedagogicznego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.03