1,584,667 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2021/2022
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Matematyczny bank
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Osiągniecia naszych uczniow
Newsy

Z prawdziwą przyjemnością informujemy o sukcesach uczniów naszego gimnazjum:

Tomasz Szmidt (3d) - finalista Wojewodzkiego Konkursu Geograficznego

Obrazy news??w: dsc_0131.jpg

Wiktoria Orlancka (2a)- finalistka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego

Obrazy news??w: dsc_0136.jpg

Magdalena Babińska (3d) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

Obrazy news??w: dsc_0127.jpg

Aleksandra Szreder (1f) – I miejsce w konkursie rejonowym z Ewangelii św. Marka, finalistka Wojeóodzkiego Konkursu Biblijnego

Obrazy news??w: dsc_0121.jpg

Gratulacje! Życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu, który jeszcze przed Nimi...

Zestawienie wynikow z fizyki - rejon Bytow
Fizyka

Zestawienie wyników - rejon Bytów

Wolontariat "Dziewczynka z zapałkami"
Newsy

W dniach 25-27 stycznia 29 wolontariuszy z naszego gimnazjum (Krystian Moskwiński, Bartek Ignatowicz, Piotr Orlikowski, Dominika Cybula, Hania Szczerba, Alicja Glówczewska, Marta Pilarczyk, Klaudia Jandernal, Weronika Kotlicka, Lidia Tusk, Marlena Piankowska, Monika Kołpacka, Paulina Wiktorowska, Aleksandra Fedyszyn, Bartek Prondzyński, Michal Brzozowski, Patrycja Breska, Kasia Majkowska, Magda Reca, Szymon Światek-Brzeziński, Pawel Bukowski, Weronika Treder, Patrycja Głodowska, Dagmara Hinc, Iza Worożyńska, Oliwia Szulfer, Bartek Żmuda-Trzebiatowski, Kacper Chabowski, Ireneusz Chrzan) brało udział w kolejnej akcji organizowanej przez Fundację „Dziewczynka z zapałkami” odbywającej sie w markecie Kaufland.
Polegała ona na tzw. sprzedaży baśniowych zapałek – czyli pakowaniu przez wolontariuszy zakupów klientów marketu i rozdawaniu baśniowych zapałek, jako symbolu fundacji w zamian za wrzucone do puszki pieniądze, które przeznaczone zostaną na pomoc dzieciom z najuboższych rodzin.
Podziękowania kierujemy zarówno w stronę uczniów za duże zaangażowanie w akcję, jak i wszystkich klientów marketu, którzy wsparli akcję.

Obrazy news??w: wolo.jpg

Rejonowy Konkurs Fizyczny
Fizyka

Decyzję o zakwalifikowaniu uczestników do III stopnia Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki podejmie Komisja Wojewódzka. Wyniki ukażą się 24 stycznia 2013r. na stronie konkursy2012.manifo.com. Zadania konkursowe można znaleźć na stronie http://konkursy2012.manifo.com/fizyka.

Zajęcia ekologiczne w Szymbarku
Newsy

Uczniowie klasy I f  oraz  III g i f wraz z opiekunkami Iwoną Dziedzic i Bożeną Kaczmarek spędzili 3 dni w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Szymbarku. Uczestniczyli w 3 dniowym turnusie ekologicznym połączonym z czynnym wypoczynkiem i wyprawami turystyczno-krajoznawczymi po terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.
Odbyły się między innymi warsztaty z edukacji ekologicznej:”Orientacja w terenie, mapa , kompas” oraz „Zimowe kłopoty roślin i zwierząt", jak również  „Ziemia planetą owadów”. Zajęcia bardzo ciekawie prowadzili przyrodnicy – entomolog, ornitolog, botanik. Czas umiliło nam również ognisko i wspaniały kulig w zimowej scenerii oraz wyjście do CEPR , gdzie zorganizowano dla nas wyjątkową lekcję historii. Zwiedziliśmy  tu Dom do góry nogami, Dom Sybiraka, Dom Powstańca Polskiego z Adampola, Zagrodę Trapera Kaszuby z Kanady, Replikę bunkra oraz jedną z najdłuższych desek świata.

Konkurs "Parki krajobrazowe Polski"
Newsy

Dnia 15.01.2013r. odbył się konkurs "Parki krajobrazowe Polski" (powiat słupski, bytowski). Konkurs odbywa się na etapach: szkolnym, gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolsim. Na szczeblu powiatowym brało udział 5 drużyn. Gimnazjum nr 1 zajęło I miejsce i zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego. Młodzież wykazała się obszerną wiedzą na temat Parków Krajobrazowych Polski.

Obrazy newsów: 0.jpg

Zapraszamy do galerii.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.02