Rekrutacja 2022/2023
Konsultacje
Przedmiotowe Zasady Oceniania

Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci Bogdanie

Obrazy newsów: bogdan.jpg

11 Listopada - Święto Niepodległości

W tym roku obchodzimy 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Z tej okazji nasi uczniowie wraz z opiekunami p. Zdzisławem Cyrsonem, p. Rafałem Knopem i p. Jackiem Żmuda Trzebiatowskim przygotowali wystawę zatytułowaną "Droga Polski do niepodległości".
Wystawę tworzą okolicznościowe plakaty, dokumenty, odznaki wojskowe, militaria z epoki, umundurowanie oraz ekwipunek żołnierski.
Towarzyszy jej pokaz multimedialny połączony z występem chóru szkolnego prowadzonego przez panią Renatę Domeradzką.

Obrazy newsów: niepodlegla1.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Przedsięwzięcie MEiN "Poznaj Polskę"

03.11. uczniowie naszych klas IV odbyli wycieczkę do Gdyni dofinansowaną ze środków ministerialnych w ramach Programu "Poznaj Polskę".

Obrazy newsów: cne.jpg

Odwiedzili Centrum Nauki Experyment, gdzie oprócz zwiedzania wystawy, uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych "Bio-katastrofa" i "Kryptonim Experyment". W Muzeum Marynarki Wojennej uczestniczyli w zajęciach dotyczących tradycji i zwyczajów marynarskich.

Obrazy newsów: mmw.jpg

Program ministerialny "Junior. Edu-Żywienie"

Więcej o programie 👉 www.jez.edu.pl

Obrazy newsów: jedzenie.jpg

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

30 września, wraz ze szkołami z całej Europy i ze świata, świętowaliśmy ESSD - European School Sport Day. Tego dnia klasy I-III z wychowawcami oraz klasy IV z nauczycielką wychowania fizycznego J. Karpińską  promowały aktywność fizyczną.

Obrazy newsów: sport.jpg

Nasza szkoła w programie "Poznaj Polskę"

W dniu 03.10.2022 r. pomiędzy MEiN a Gminą Bytów zostało podpisane porozumienie o udzielenie wsparcia finansowego na realizację zadań w ramach przedsięwzięcia "Poznaj Polskę". Przedsięwzięcie MEiN „Poznaj Polskę” ma na celu upowszechnianie wiedzy na temat naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego oraz popularyzację osiągnięć polskiej nauki. Przedsięwzięcie jest elementem programu „Polski Ład”. W tym półroczu, w ramach realizacji Programu "Poznaj Polskę", na wycieczkę do Gdyni pojadą klasy czwarte.

Obrazy newsów: poznaj.jpg