1,644,460 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2021/2022
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Matematyczny bank
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Spotkanie autorskie z Pauliną Hendel
Wiadomości

W ramach XXIV Pomorskiej Wiosny Literackiej, przy wsparciu Gminy Bytów, dnia 21.05.2017 r. w Gimnazjum nr 1 w Bytowie odbyło się spotkanie autorskie z Pauliną Hendel. Młoda pisaka z Gdańska, jest autorka postapokaliptycznej trylogii ,,Zapomniana księga”, w skład  której wchodzą: ,,Strażnik”, ,,Tropiciel”, ,,Łowca”, oraz powieści dla młodzieży ,,Żniwiarz. Pusta noc”.
W swoich książkach odwołuje się do wierzeń ludowych, widać też zamiłowanie do literatury fantastycznej. Miłośniczka dzikiej przyrody i zwierząt. Entuzjastka podróży bez przewodnika. Na spotkaniu nie zabrakło opowieści o mitycznych i legendarnych stworach, poczynając od wampirów, wilkołaków, a na zombie kończąc.
Po spotkaniu była możliwość zakupienia najnowszej książki ,,Żniwiarz. Pusta noc” z autografem.. W najbliższym czasie planujemy zakupić wszystkie pozycje autorki do naszej biblioteki.
,,Spotkanie wspominamy bardzo miło, było dobrze zorganizowane,  nawiązałyśmy fantastyczny kontakt z pisarką. Szczególnie podobało nam się, gdy opowiadała nam o swoich doświadczeniach, które zebrała, żeby napisać książki. Zaciekawiła nas informacja o biwaku survivalowym organizowanym przez panią Paulinę, który jest inspirowany jej książkami. Paulina Hendel jest miłą osoba, otwartą na kontakt ze swoimi czytelnikami.” - dzielą się wrażeniami ze spotkania Rozalia Blank, Katarzyna Gawin, Karolina Albin z IIB.

Obrazy newsów: hendel.jpg

Galeria zdjęć

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.02