Projekt "Pozytywna Energia"
Fizyka

Ruszamy z nowym projektem " POZYTYWNA ENERGIA" realizowanym w ramach Programu "Działaj Lokalnie" PAFW. Tym razem jednym z głównych celów naszych działań jest kształtowanie postaw ekologicznych wśród dzieci oraz zachęcanie ich do oszczędnego korzystania z energii elektrycznej. Projekt poprzez zabawę ma wyjaśnić dzieciom zagadnienia dotyczące energii elektrycznej, jej roli w życiu człowieka oraz bezpiecznego i racjonalnego korzystania z prądu. Jesteśmy w trakcie przygotowań do wykładów i zajęć praktycznych dla ośmiolatków. Realizatorami projektu są nauczyciele: Agnieszka Jaworska, Mirosław Pepliński i Jacek Żmuda-Trzebiatowski oraz uczniowie i absolwenci naszego gimnazjum. Nasza inicjatywa została wyróżniona objęciem patronatu nad Projektem "POZYTYWNA ENERGIA" przez Centrum Nauki EXPERYMENT w Gdyni.

Obrazy newsów: energia.jpg