975,895 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Dokumenty
RODO
BIP
WSO
Statut Szkoły Podstawowej
Statut Gimnazjum
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Podręczniki 2018/2019
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Wiadomości

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 3. września 2018r. w następujących godzinach:

8.30 - sala gimnastyczna - klasy 8 SP oraz 3 Gim

8.30 - aula szkolna - klasy 5 i 7 SP

9.30 - aula szkolna - klasy 1,2 i 3 SP

Spotkania z wychowawcami
Wiadomości

Informacja dla naszych przyszłych uczniów klas I oraz IV. Spotkania z wychowawcami klas odbędą się 29 sierpnia o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczniów.

Uniwersytet EduGeniusza - rekrutacja 2018/19
Wiadomości

Z przyjemnością informujemy, że trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2018/2019 na Uniwersytecie EduGeniusza. Z pewnością nie zabraknie ciekawych i inspirujących zajęć. Przed nami seria fascynujących wykładów i warsztatów, prowadzonych przez nauczycieli, popularyzatorów nauki, pasjonatów, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i być może zainspirują do poszukiwania własnej ścieżki edukacyjnej. Po każdych zajęciach nasi studenci otrzymują wpisy do indeksu, które gwarantują otrzymanie dyplomu ukończenia roku akademickiego z EduGeniuszem.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi umieszczonymi poniżej.

Informacje ogólne

Harmonogram

Wykładowcy

Fotorelacja z Dnia Otwartej Szkoły zorganizowanego dla naszych przyszłych uczniów klas czwartych.
Wiadomości

Dzieci miały okazję uczestniczyć w WARSZTATACH  ROBOTYKI prowadzonych przez  p. Mirosława Peplińskiego, KOLOROWEJ FIZYKI, które przygotowała p. Agnieszka Jaworska  oraz KREATYWNEGO BUDOWANIA KLOCKAMI LEGO®, prowadzonych przez panie Agnieszkę  Borodziuk i Karolinę  Ciżmowską. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym, szczególnie p. Mirosławie Gołębiowskiej za przepyszne słodkości,  wolontariuszom oraz  wszystkim tym, którzy  przynieśli przepyszne wypieki. Natomiast dzieciom i ich opiekunom za liczne przybycie. Do zobaczenia we wrześniu!

Obrazy newsów: otwarty.jpg

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

List Ministra Edukacji Narodowej
Wiadomości

Minister Edukacji Narodowej wystosowała list do rodziców i opiekunów uczniów w związku z kolejnymi etapami wdrażania reformy edukacji.

Obrazy newsów: men.jpg

Prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Pasowanie na czytelnika
Wiadomości

Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowa uroczystość, a pierwsza wypożyczona książka powinna być na długo zapamiętana. Nic dziwnego, że pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych SP nr 1 w Bytowie, które odbyło się 17.05.2018r. było ogromnym przeżyciem dla uczniów– nowych czytelników szkolnej biblioteki.

A wszystko zaczęło się od …pogadanki, w której pani bibliotekarka poinformowała dzieci o tym, dlaczego warto czytać książki i jak je szanować. Dzieci zostały też zapoznane z regulaminem wypożyczalni i korzystania ze zbiorów biblioteki. 

Pierwszaki doskonale zdawały sobie sprawę z tego, jakie prośby mają książki, wykazały się również bardzo dobrą znajomością postaci bajkowych i tytułów książek. Z zainteresowaniem oglądały też książkę dla niewidomych , napisaną w języku Braille`a.

Następnie odbyło się pasowanie na czytelnika. Dzieci skupione i poważne, uroczyście przyrzekały, że będą kochać i szanować książki. Podczas pasowania, pani bibliotekarka, dotykając wybraną książką ramienia każdego ucznia mówiła: ,,Pasuję Cię na czytelnika”. 

Na pamiątkę uczniowie otrzymali zakładki do książek. Po uroczystości każdy uczeń mógł samodzielnie wypożyczyć książkę. Mamy nadzieję, że od tej pory uczniowie klas pierwszych często będą odwiedzali szkolną bibliotekę i rozbudzą w sobie potrzebę czytania oraz poznawania nowych bohaterów książkowych.

Obrazy newsów: pasowanie.jpg

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.02