1,571,145 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2021/2022
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Matematyczny bank
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Spotkanie z ornitologiem.
Wiadomości

Uczniowie klasy 1 b świętowali pierwszy dzień wiosny spotkaniem z ornitologiem Panem Adamem Mohrem. To była wspaniała lekcja przyrody, dziękujemy!

Obrazy newsów: oritolog.jpg

Powitanie Wiosny
Wiadomości

Obrazy newsów: wiosna.jpg

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!

Wiosna zawitała do naszej szkoły - swoje piękne oblicze pokazała na świetlicy szkolnej, w klasach, a także wśród grona pedagogicznego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Dzień otwarty
Wiadomości
Podczas dzisiejszego Dnia Otwartej Szkoły mieliśmy okazję poznać naszych przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, programowały Ozoboty, a także wykazały się kreatywnością budując z klocków Lego®. Energii do pracy dostarczyły im słodkości z naszej kawiarenki.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a naszym niezawodnym wolontariuszom dziękujemy za pomoc.

Obrazy newsów: asia.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Dzień Pluszowego Misia
Wiadomości

Biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas I obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. W poniedziałek 26 listopada spotkaliśmy się w świetlicy szkolnej, uczniowie przynieśli ze sobą swoje pluszowe przytulanki, brali udział we wielu konkursach i zabawach. Układali  puzle,  szablony misia, ubierali misia w ubranka, rozpoznawali owoce z zamkniętymi oczami- zgadnij co jesz?  Wybraliśmy największego i najmniejszego, najbardziej puszystego i wytartego oraz najbardziej kolorowego misia. Właściciele tych misiów otrzymali dyplomy. Nie zabrakło również głośnego czytania "Kubusia Puchatka". Wykonywaliśmy też zdjęcia  z misiami. W bibliotece zorganizowano wystawę pluszaków i książek o misiach. Dzień Misia był świetną zabawą.

Obrazy newsów: misiek.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Dzień zdrowego jedzenia.
Wiadomości

W ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa dnia 8 listopada obchodziliśmy „Dzień zdrowego jedzenia „. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę  literatury dotyczącej zdrowego stylu życia. Ponadto w gabinecie pielęgniarki każdy mógł sprawdzić swój wskaźnik BMI , na którego podstawie można określić stan fizyczny osoby, ewentualnie nadwagę lub niedowagę. Podczas godzin wychowawczych w listopadzie przeprowadzone zostaną pogadanki na temat zasad zdrowego odżywiania, wpływu ruchu na kondycję fizyczną i psychiczną.  Z tej okazji również  w klasach wykonano gazetki.

Obrazy newsów: czytanie_dzien.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Relacja z zajęć koła turystycznego
Wiadomości

Żywy kontakt z przyrodą uczniów klas VII B i III G wraz z opiekunkami Małgorzatą Kożyczkowską i Iwoną Dziedzic oraz pracownikiem Nadleśnictwa Bytów. Podczas zajęć koła turystycznego i w ramach innowacji z biologii oraz geografii wybraliśmy się na ścieżkę przyrodniczą "LAS RZEPNICKI ". Uczniowie rozpoznawali gatunki drzew po liściach oraz korze. Poznali ptaki występujące w pobliżu Bytowa oraz formy polodowcowe krajobrazu młodoglacjalnego. Badaliśmy również czystość wody w pobliskim jeziorze.

Obrazy newsów: lasek.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.03