1,620,570 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2021/2022
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Matematyczny bank
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Obchody Dnia Edukacji Narodowej
Newsy

Podobnie jak w innych szkołach, społecznośÄ? szkolna Gimnazjum nr 1 obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Święto edukacji jest okazją do nagrodzenia nauczycieli za ich pracę.

W tym roku dyrektor Gimnazjum nr 1 wyróżniła nagrodą następujących nauczycieli:
Mirosławę Gołębiowską, Mirosławę Januszewską, Monikę Szulfer, Magdę Treder, Iwonę Dziedzic, Piotra Hinc, Sławomira Polańskiego, Bożenę Kaczmarek, Halinę Bogusławską, Beatę Wojtczak, Marię Cichosz oraz Lucynę Kozimor-Ledochowską.
Natomiast nagrodę Burmistrza Miasta otrzymała pani Halina Wiczkowska.W konkursie, zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski, nagrodę na Najlepszego
Nauczyciela w kategorii „sokole oko” przyznano pani Joannie Ziembowskiej.

CzęśÄ? oficjalna została uwieńczona występem artystycznym, w którym uczniowie
w humorystycznych scenkach zaprezentowali szkolne życie oraz codzienne relacje
uczniów i nauczycieli.

Konkurs "Czy poznajesz swojego belfra"

W październiku obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych oraz Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym biblioteka zorganizowała konkurs pt. "Czy poznajesz swojego belfra?". Polegał on na rozpoznaniu nauczycieli naszego gimnazjum na zdjęciach z dzieciństwa i lat szkolnych.

Konkurs cieszył się dużą popularnością. Największą liczbę nauczycieli (24) rozpoznały uczennice klasy IID: Elżbieta Zabrocka i Izabela Krenczkowska.

Oprócz tego konkursu ogłoszono konkurs fotograficzny pt."Przyłapani na czytaniu" oraz akcję "Pisania listów do chorych dzieci".

Obrazy newsów: belfer.jpg

Zapraszamy do galerii.

Spotkanie z Tadeuszem Szczyrbakiem
Newsy

W czwartek 20 września 2012r. uczniowie klas trzecich naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z panem Tadeuszem Szczyrbakiem, badającym historię Związku Polaków w Niemczech. Powstała 90 lat temu organizacja działała w latach międzywojennych na terenach zamieszkałych także przez Polaków, które nie znalazły się w granicach odrodzonej Rzeczpospolitej. Taka sytuacja miała miejsce m.in. na Ziemi Bytowskiej. Aktywnymi działaczami ZPwN byli np. przedstawiciele rodziny Styp–Rekowskich oraz ks. dr Bolesław Domański. Podczas prezentacji multimedialnej młodzież zapoznała się z aktualnymi wciąż „Prawdami Polaków spod znaku Rodła”:
1.    Jesteśmy Polakami!
2.    Wiara Ojców naszych jest wiarą naszych dzieci!
3.    Polak Polakowi bratem!
4.    Co dzień Polak Narodowi służy!
5.    Polska Matką naszą – nie wolno mówiÄ? o Matce źle!

Akcja "Podziel się posiłkiem"
Newsy

W dniach 28 i 29 września wolontariusze z naszego gimnazjum (Paulina Wolska, Karolina Wirkus, Iwona Talko, Iza Krenczkowska, Ela Zabrocka, Joanna Jażdżewska, Karolina Jankowska, Marzena Główczewska, Katarzyna Reca, Żaneta Spiczak-Brzezińska, Marta Urbanowicz, Daria Hajduk, Oliwia Olik, Anna Bukowska, Iwona Rekowska, Karolina Sandak, Luiza Domeracka, Agata Hasulak) brali udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności w ramach akcji „Podziel się Posiłkiem” organizowanej przez Banki ??Â?ywności. W sklepie Lidl rozdawali ulotki promujące ideę akcji oraz w okolicach sklepowych kas, przy specjalnie oznakowanych koszach, czekali na wszystkich, którzy chcieli podzieliÄ? się zakupami. Zebrane produkty – łącznie 276 kg -  trafiły do organizacji, które na co dzień zajmują się m.in. dożywianiem najuboższych. Organizatorzy dziękują wolontariuszom za zaangażowanie oraz poświęcony czas oraz wszystkim darczyńcom, dzięki którym uzyskano tak wysoki wynik zbiórki.

Obrazy newsów: zbiorka.jpg

Wycieczka Szkolnego Koła Turystyczno-Krajobrazowego
Newsy

Uczniowie należący do Szkolnego Koła Turystyczno-Krajoznawczego oraz opiekunki P. Iwona Dziedzic  i Mirosława Gołębiowska zorganizowali w piątek 28 września 2012 roku wycieczkę. Udaliśmy się do Muzeum Szkoły Polskiej w Płotowie, gdzie Pani przewodnik opowiedziała historię pierwszej polskiej szkoły na Ziemi Bytowskiej. Następnie wyruszyliśmy na drugie co do wysokości  wzniesienie na Pomorzu i najwyższe na Pojezierzu Bytowskim, czyli na Górę Siemierzycką (256 m n.p.m.). Z wieży widokowej podziwialiśmy przepiękną panoramę naszej krainy. Spędziliśmy też miłe chwile przy ognisku.

Konkurs geograficzny z okazji "Dnia turystyki"
Newsy

Uczniowie klas trzecich , pod opieką p. Iwony Dziedzic i Marioli Szemeli, wzięli udział w Konkursie Geograficznym z okazji Dnia Turystyki. Konkurs został zorganizowany przez Bibliotekę Miejską w Bytowie  i odbył się w piątek 28 września 2012 roku.

   I miejsce zajął uczeń kl. III A Dawid Czaja, II miejsce  Karolina Janta Lipińska oraz Adam Orliński- uczniowie klasy III D. Natomiast na  III  miejscu uplasowali się: ucz. kl. III A Bartosz Tybora oraz ucz. kl. III D Majkowska Natalia i Jędrzej Witek. Uczniowie w/w otrzymali atrakcyjne nagrody, pozostali natomiast nagrody pocieszenia.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.04