Zajęcia Szkolnego Koła Turystyczno-Geograficznego

W każdy czwartek na 7 godzinie lekcyjnej odbywają się zajęcia Szkolnego Koła Turystyczno - Geograficznego. Celem jest zintegrowanie wszystkich miłośników turystyki oraz przedmiotu geografii. Zajęcia teoretyczne z tego przedmiotu to nie wszystko! Uczestnicy Koła mają okazję poprzez dobrowolne spotkania w gronie sympatyków turystyki i geografii zobaczyć, zwiedzić oraz poznać ciekawe tereny naszego regionu, w sposób interesujący, prosty, tani i niebanalny. W ramach zajęć odbywają się wycieczki piesze, wypady za miasto, wyjazdy w interesujące zakątki naszego kraju. Członkowie koła przeżywają wiele ekscytujących chwil i przygód, które sprawią, że właśnie ich szkoła zapadnie na długie lata w pamięci.

Obrazy newsów: kolo.jpg

W celu zachęcenia Was do uczestnictwa w tych zajęciach, przedstawiamy kilka zdjęć wykonanych podczas wycieczek w poprzednim roku szkolnym. Między innymi poznaliśmy ścieżki przyrodnicze okolic Bytowa, byliśmy na wycieczce w Sianowie, w Parku Miniatur w Stryszej Budzie, w Sierakowicach, Dolinie Jadwigi, Kartuzach, Gdańsku, Kościerzynie, Parku Krajobrazowym Dolina Słupi, na Helu, w Częstochowie, Krakowie, Wieliczce, Zakopanem.

Opiekunki Iwona Dziedzic i Mirosława Gołębiowska zapraszają do uczestnictwa w zajęciach wszystkich chętnych.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

Informujemy, że rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013 odbędzie sie dnia 3 września 2012r. według następującej kolejności:

godz. 8.30 - klasy II (sala gimnastyczna), klasy III (aula szkolna)

godz. 9.30 - klasy I (aula szkolna)