1,571,203 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Rekrutacja 2021/2022
Galeria Zdjęć
Koła Zainteresowań
Sport
Matematyczny bank
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Procedury bezpieczeństwa - COVID 19
Oświadczenie rodzica - COVID 19
Regulamin przyznawania pomocy materialnej
Regulamin nauki zdalnej
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Noc kaszubska z EduGeniuszem
Wiadomości

Noc kaszubska w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie🧡podczas zajęć uczniowie budowali z klocków Lego ® świat przedstawiony znany z książek o 💚Byciu herbu Kasztan💚 powstał Bycio😊 wiewiórka Ania🐿, bytowski zamek krzyżacki🏰, kościół św. Katarzyny, cerkiew św. Jerzego, most nad Borują, kasztanowiec🌳, lipa, duch👻, wehikuł czasu🛸, kawka...Dzięki kreatywnej zabawie z pewnością treść obu książek Pani Anny Gliszczyńskiej zapadnie na długo w pamięci dzieci😀 Dziękujemy bardzo za ogromne zaangażowanie i niczym nieograniczoną wyobraźnię oraz pomysłowość, która zaowocowała tak przepięknymi budowlami 🧡💚🧡Brawo👏👏👏

Obrazy newsów: legoo.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Noc kaszubska
Wiadomości

Kolejna noc kaszubska🌙 w naszej szkole. Tym razem zorganizowana dla uczniów klas IV i V uczęszczających na zajęcia z języka kaszubskiego. Rozpoczęła się ona ogniskiem🍖 w plenerze w Madrzęchowie🌳następnie odbyły się warsztaty budowania z klocków Lego, bytowskich zabytków i elementów chatakterystycznych dla naszego miasta⛪ na podstawie książki "Bycio herbu kasztan"  prowadzone przez firmę EduGeniusz oraz warsztaty decoupage z p. Danutą Sikorską Pracownia Artystyczna Manualne Cuda😊 Oczywiście był czas na pyszne jedzonko🍝 oraz coś dla poćwiczenia umysłu podczas Nocy matematyki w bytowskim LO📐 A przed udaniem się spać uczniowie stworzyli gry planszowe na podstawie legend kaszubskich. Z pewnością była to dla nich niezapomniana noc🌙którą zorganizowały panie Daniela Laska oraz Mirka Gołębiowska przy pomocy p. Zdzisława Cyrsona👍

Obrazy newsów: noc.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Randka w ciemno z książką.
Wiadomości

Tradycją  biblioteki Szkoły Podstawowej nr 1  stała się już coroczna, kilkudniowa akcja czytelnicza organizowana pod nazwą „Randka w ciemno z książką”. Również w tym roku uczniowie  zostali zaproszeni do włączenia się w tę niecodzienną zabawę. Akcja polegała na zapakowaniu ok. 50 wybranych książek w szary papier, udekorowaniu , zaopatrzeniu w cytat z książki oraz wyeksponowaniu ich w widocznym miejscu w bibliotece. Czytelnicy odwiedzający bibliotekę oprócz pozycji, które ich interesowały, wybierali książki – niespodzianki. Akcja ta wzbudziła wiele pozytywnych reakcji i uśmiechów. Wybór w ciemno prawdopodobnie wpłynął również na poszerzenie gustów czytelniczych. Uczniowie mieli okazję zabrać do domu i przeczytać książki, których być może w tradycyjny sposób nigdy by nie wypożyczyli.
Przykład poprzednich edycji pokazuje, że wybór w ciemno wpływa często na poszerzenie gustów czytelniczych osób wypożyczających walentynkowe „książki-niespodzianki”.

Obrazy newsów: randkazk.jpg

Lekcja języka polskiego
Wiadomości

Lekcje języka polskiego podsumowujące 🎓wiadomości na temat części mowy z użyciem klocków Lego® i tablicy interaktywnej w klasie Vc  #legowedukacji #sp1bytów #innowacjapedagogicznasp1bytów #metoda6klocków #sixbriks #edukacjabytów

Obrazy newsów: polski.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

List od zaprzyjaźnionej klasy we Francji
Wiadomości

Klasa Vc otrzymała kolejną przesyłkę od zaprzyjaźnionej klasy we🗼 Francji🗼. Tym razem nasi uczniowie dowiedzieli się jak wygląda 🎓nauka w College Eugene Thomas, poznali plan lekcji francuskich uczniów oraz odczytali i przetłumaczyli wspólnie📃 opis całego tygodnia zajęć zapisany w języku angielskim. Otrzymaliśmy także przepisy na tradycyjne francuskie ciasta🥞 la galette des rois i la chandeleur😋dziękujemy bardzo.

Obrazy newsów: francja.jpg

Quizizz
Wiadomości

Aplikacja Quizizz i powtarzanie wiadomości z języka polskiego przed egzaminem ósmoklasisty w klasie 8 c. Z okazji 💐Pierwszego Dnia Wiosny 💐rozegrane zostały 🎓gry edukacyjne 📚z wykorzystaniem Quizizz –  klucz do sukcesu odnaleziony 😉– udało się zaintrygować i zmotywować uczniów!

Obrazy newsów: 8c.jpg

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.04