Broszura informacyjna o planowanych kierunkach kształcenia w roku szkolnym 2019/2020r.

Planowane kierunki kształcenia w szkołach ponadgimnazjalych\ponadpodstawowych w roku 2019/2020.

Obrazy newsów: nabor.jpg

Pobierz broszurę

Informacja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie informuje, że świadczenie „Dobry start” przysługuje raz w roku na każde rozpoczynające rok szkolny dziecko, uczące się w szkole podstawowej i ponadpodstawowej, do ukończenia przez nie 20 roku życia.

Osoby legitymujące się orzeczeniem o umiarkowanym bądź znacznym stopniu niepełnosprawności mogą otrzymać wsparcie do 24 roku życia. Wyplata świadczenia „Dobry Start” nie jest uzależniona od dochodu. Programem nie zostały objęte dzieci w zerówce.

Rodziny które do tej pory nie zdecydowały się na złożenie wniosku, mają coraz mniej czasu, ponieważ wnioski przyjmowane będą tylko do 30 listopada 2018.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 3. września 2018r. w następujących godzinach:

8.30 - sala gimnastyczna - klasy 8 SP oraz 3 Gim

8.30 - aula szkolna - klasy 5 i 7 SP

9.30 - aula szkolna - klasy 1,2 i 3 SP

Spotkania z wychowawcami

Informacja dla naszych przyszłych uczniów klas I oraz IV. Spotkania z wychowawcami klas odbędą się 29 sierpnia o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczniów.

Uniwersytet EduGeniusza - rekrutacja 2018/19

Z przyjemnością informujemy, że trwa rekrutacja na nowy rok akademicki 2018/2019 na Uniwersytecie EduGeniusza. Z pewnością nie zabraknie ciekawych i inspirujących zajęć. Przed nami seria fascynujących wykładów i warsztatów, prowadzonych przez nauczycieli, popularyzatorów nauki, pasjonatów, którzy podzielą się z Wami swoją wiedzą i być może zainspirują do poszukiwania własnej ścieżki edukacyjnej. Po każdych zajęciach nasi studenci otrzymują wpisy do indeksu, które gwarantują otrzymanie dyplomu ukończenia roku akademickiego z EduGeniuszem.

Prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi umieszczonymi poniżej.

Wykładowcy

Fotorelacja z Dnia Otwartej Szkoły zorganizowanego dla naszych przyszłych uczniów klas czwartych.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w WARSZTATACH  ROBOTYKI prowadzonych przez  p. Mirosława Peplińskiego, KOLOROWEJ FIZYKI, które przygotowała p. Agnieszka Jaworska  oraz KREATYWNEGO BUDOWANIA KLOCKAMI LEGO®, prowadzonych przez panie Agnieszkę  Borodziuk i Karolinę  Ciżmowską. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym, szczególnie p. Mirosławie Gołębiowskiej za przepyszne słodkości,  wolontariuszom oraz  wszystkim tym, którzy  przynieśli przepyszne wypieki. Natomiast dzieciom i ich opiekunom za liczne przybycie. Do zobaczenia we wrześniu!

Obrazy newsów: otwarty.jpg

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji