Rekrutacja 2020/2021

Lekcja języka polskiego

Obrazy newsów: polski.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

List od zaprzyjaźnionej klasy we Francji

Klasa Vc otrzymała kolejną przesyłkę od zaprzyjaźnionej klasy we🗼 Francji🗼. Tym razem nasi uczniowie dowiedzieli się jak wygląda 🎓nauka w College Eugene Thomas, poznali plan lekcji francuskich uczniów oraz odczytali i przetłumaczyli wspólnie📃 opis całego tygodnia zajęć zapisany w języku angielskim. Otrzymaliśmy także przepisy na tradycyjne francuskie ciasta🥞 la galette des rois i la chandeleur😋dziękujemy bardzo.

Obrazy newsów: francja.jpg

Quizizz

Aplikacja Quizizz i powtarzanie wiadomości z języka polskiego przed egzaminem ósmoklasisty w klasie 8 c. Z okazji 💐Pierwszego Dnia Wiosny 💐rozegrane zostały 🎓gry edukacyjne 📚z wykorzystaniem Quizizz –  klucz do sukcesu odnaleziony 😉– udało się zaintrygować i zmotywować uczniów!

Obrazy newsów: 8c.jpg

Spotkanie z ornitologiem.

Uczniowie klasy 1 b świętowali pierwszy dzień wiosny spotkaniem z ornitologiem Panem Adamem Mohrem. To była wspaniała lekcja przyrody, dziękujemy!

Obrazy newsów: oritolog.jpg

Powitanie Wiosny

Obrazy newsów: wiosna.jpg

Wiosna, wiosna, wiosna, ach to Ty!

Wiosna zawitała do naszej szkoły - swoje piękne oblicze pokazała na świetlicy szkolnej, w klasach, a także wśród grona pedagogicznego.

Dzień otwarty
Podczas dzisiejszego Dnia Otwartej Szkoły mieliśmy okazję poznać naszych przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców. Dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych, programowały Ozoboty, a także wykazały się kreatywnością budując z klocków Lego®. Energii do pracy dostarczyły im słodkości z naszej kawiarenki.

Dziękujemy wszystkim za przybycie, a naszym niezawodnym wolontariuszom dziękujemy za pomoc.

Obrazy newsów: asia.jpg