1,364,412 unikalne wizyty
Szkoła
Aktualności
Galeria Zdjęć
Rekrutacja 2019/2020
Koła Zainteresowań
Sport
Matematyczny bank
Dokumenty
RODO
BIP
Statut Szkoły Podstawowej
Plan rozwoju szkoły
Program wychowawczo-profilaktyczny
Procedury bezpieczeństwa ucznia
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: rknop
Relacja z zajęć koła turystycznego
Wiadomości

Żywy kontakt z przyrodą uczniów klas VII B i III G wraz z opiekunkami Małgorzatą Kożyczkowską i Iwoną Dziedzic oraz pracownikiem Nadleśnictwa Bytów. Podczas zajęć koła turystycznego i w ramach innowacji z biologii oraz geografii wybraliśmy się na ścieżkę przyrodniczą "LAS RZEPNICKI ". Uczniowie rozpoznawali gatunki drzew po liściach oraz korze. Poznali ptaki występujące w pobliżu Bytowa oraz formy polodowcowe krajobrazu młodoglacjalnego. Badaliśmy również czystość wody w pobliskim jeziorze.

Obrazy newsów: lasek.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Pasowanie na czytelnika
Wiadomości

Dnia 29.10.2018 r.  bibliotece Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów klas I a, I b, I c.

Głównym celem uroczystości było zachęcenie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki szkolnej, wypożyczania książek oraz nieustannego rozwijania umiejętności czytania.

Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników biblioteki. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie,  dowiedzieli się, jak należy dbać o książki, czego nie wolno robić czytając książkę. Z zainteresowaniem oglądały też książkę dla niewidomych, napisaną w języku Braille`a.

Uczniowie klasy I odgadywali także bajkowe zagadki, które sprawdziły ich znajomość bohaterów baśni i bajek. Po takim wprowadzeniu przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki, a pani  bibliotekarka ogromną książką dokonała pasowania każdego z uczniów.

Już jako czytelnicy biblioteki szkolnej  otrzymali zakładki i samodzielnie wypożyczyli książki. Tekst przysięgi i ,,Prośby książki” powiesili w klasie, by przypominały im o książkach i bibliotece.

Obrazy newsów: pasowanieczytnika.jpg

Zapraszamy do obejrzenia galerii

Broszura informacyjna o planowanych kierunkach kształcenia w roku szkolnym 2019/2020r.
Wiadomości

Planowane kierunki kształcenia w szkołach ponadgimnazjalych\ponadpodstawowych w roku 2019/2020.

Obrazy newsów: nabor.jpg

Pobierz broszurę

Informacja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie
Wiadomości

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie informuje, że świadczenie „Dobry start” przysługuje raz w roku na każde rozpoczynające rok szkolny dziecko, uczące się w szkole podstawowej i ponadpodstawowej, do ukończenia przez nie 20 roku życia.

Osoby legitymujące się orzeczeniem o umiarkowanym bądź znacznym stopniu niepełnosprawności mogą otrzymać wsparcie do 24 roku życia. Wyplata świadczenia „Dobry Start” nie jest uzależniona od dochodu. Programem nie zostały objęte dzieci w zerówce.

Rodziny które do tej pory nie zdecydowały się na złożenie wniosku, mają coraz mniej czasu, ponieważ wnioski przyjmowane będą tylko do 30 listopada 2018.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
Wiadomości

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się dnia 3. września 2018r. w następujących godzinach:

8.30 - sala gimnastyczna - klasy 8 SP oraz 3 Gim

8.30 - aula szkolna - klasy 5 i 7 SP

9.30 - aula szkolna - klasy 1,2 i 3 SP

Spotkania z wychowawcami
Wiadomości

Informacja dla naszych przyszłych uczniów klas I oraz IV. Spotkania z wychowawcami klas odbędą się 29 sierpnia o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy rodziców oraz uczniów.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przydatne
Nasza Szkoła bierze udział w projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Copyright © 2013
White_n_Light Theme by: Smokeman
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Wygenerowano w sekund: 0.01