Dn. 30.11.2012r. odbyła się szkolna dyskoteka, na której  rozstrzygnięto konkurs pt. „Najlepsza Dynia – Halloween 2012”. Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski, który od połowy października zachęcał wszystkie klasy do wzięcia udziału w owej  rywalizacji. Nagroda była kusząca – dwa dni  bez pytania, kartkówek i  sprawdzianów, nawet tych szybciej zapowiedzianych. W konkursie wzięło udział siedem klas, ale najbardziej kreatywną i pomysłową okazała się klasa 3b, czego dowodem była ich bezkonkurencyjna dynia! Dynia 3b miała trudne zadanie, ponieważ walka między lampionami była zacięta, ale ona tylko szeroko szczerzyła się, świeciła, kopciła… tak długo aż zdobyła nagrodę dla swojej klasy.

Obrazy newsów: halloween.jpg
Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a pozostałym klasom pomysłowości i wspaniałej inwencji twórczej, ponieważ każda dynia była najlepsza i unikatowa ;)