Akcja "Podziel się posiłkiem"

W dniach 28 i 29 września wolontariusze z naszego gimnazjum (Paulina Wolska, Karolina Wirkus, Iwona Talko, Iza Krenczkowska, Ela Zabrocka, Joanna Jażdżewska, Karolina Jankowska, Marzena Główczewska, Katarzyna Reca, Żaneta Spiczak-Brzezińska, Marta Urbanowicz, Daria Hajduk, Oliwia Olik, Anna Bukowska, Iwona Rekowska, Karolina Sandak, Luiza Domeracka, Agata Hasulak) brali udział w ogólnopolskiej zbiórce żywności w ramach akcji „Podziel się Posiłkiem” organizowanej przez Banki ??Â?ywności. W sklepie Lidl rozdawali ulotki promujące ideę akcji oraz w okolicach sklepowych kas, przy specjalnie oznakowanych koszach, czekali na wszystkich, którzy chcieli podzieliÄ? się zakupami. Zebrane produkty – łącznie 276 kg -  trafiły do organizacji, które na co dzień zajmują się m.in. dożywianiem najuboższych. Organizatorzy dziękują wolontariuszom za zaangażowanie oraz poświęcony czas oraz wszystkim darczyńcom, dzięki którym uzyskano tak wysoki wynik zbiórki.

Obrazy newsów: zbiorka.jpg