Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013

3 września 2012 r. w Gimnazjum Nr 1 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013. O godz. 8.30 wicedyrektorzy: pani Grażyna Strachocka i pan Artur Wnuk–Lipiński powitali ponownie po wakacjach uczniów klas drugich i trzecich. Godzinę później uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dla klas pierwszych dokonała p. dyrektor Mirosława Dawidowska, która serdecznie powitała wszystkich pedagogów i uczniów, a następnie przedstawiła wychowawców tegorocznych klas pierwszych. Nowych uczniów naszej szkoły również powitali koledzy ze starszych klas prezentując krótki program artystyczny (klasa IIa pod kierunkiem p. Marii Badziąg). Na zakończenie p. dyrektor życzyła wszystkim zebranym zapału w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz pasma sukcesów, a także  zdrowia i wielu radości w bieżącym roku szkolnym.