Fotorelacja z Dnia Otwartej Szkoły zorganizowanego dla naszych przyszłych uczniów klas czwartych.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w WARSZTATACH  ROBOTYKI prowadzonych przez  p. Mirosława Peplińskiego, KOLOROWEJ FIZYKI, które przygotowała p. Agnieszka Jaworska  oraz KREATYWNEGO BUDOWANIA KLOCKAMI LEGO®, prowadzonych przez panie Agnieszkę  Borodziuk i Karolinę  Ciżmowską. Dziękujemy serdecznie wszystkim osobom zaangażowanym, szczególnie p. Mirosławie Gołębiowskiej za przepyszne słodkości,  wolontariuszom oraz  wszystkim tym, którzy  przynieśli przepyszne wypieki. Natomiast dzieciom i ich opiekunom za liczne przybycie. Do zobaczenia we wrześniu!

Obrazy newsów: otwarty.jpg

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji