Dzień pluszowego misia

W  związku ze świętem misia, w piątek 24 listopada uczniowie naszej szkoły przynieśli ze sobą swoje pluszowe przytulanki. Panie Iwona Dziedzic i Mariola Szemela przygotowały gry i zabawy dla najmłodszych uczniów. Oprócz wystawy książek z misiem w roli głównej było pełno ciekawostek, np. o historii pluszowego misia. Nie zabrakło głośnego czytania fragmentów książek, których bohaterami są sympatyczne misie. Uczniowie brali udział w różnych konkurencjach, np. ubieranie misia w ubranka z papieru, zbieranie wykałaczek rękawicą kuchenną,  rysunek misi z zamkniętymi oczami, konkurs wiedzy o niedźwiedziach, konkurs na misia największego, najmniejszego, najbardziej wytartego,najbardziej kolorowego. Dzień Misia w naszej szkole okazał się być świetną zabawą nie tylko dla maluchów, ale również dla starszych uczniów.

Obrazy newsów: plusz.jpg