Wybory do Samorządu Uczniowskiego

27 września odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone zostały kampanią wyborczą, trwającą od 14 do 22 września, podczas której  kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum. Zagłosowało 228 osób to jest 59% wszystkich uprawnionych do głosowania, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 27 kandydatów. Komisja wyborcza wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład Zarządu Samorządu weszły cztery osoby o największej liczbie głosów, które objęły następujące funkcje:
1.    Amelia Baran  kl. IIIA - PRZEWODNICZĄCA
2.    Nikola Tomaszewska kl. IIIC - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ
3.    Agnieszka Wicher kl. IIIC - SKARBNIK
4.    Mateusz Witak  kl. IIG - SEKRETARZ

Obrazy newsów: image_001.jpg Obrazy newsów: image_002.jpg Obrazy newsów: image_003.jpg