Światowy Dzień Ziemi - konkurs ekologiczny

Z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie klas II wzięli udział w konkursie ekologicznym. Czteroosobowe zespoły rozwiązywały test o tematyce ekologicznej, wykonywały plakat do hasła " Korzystaj ekonomicznie - będzie ekologicznie". Celem konkursu jest rozbudzanie swiadomości ekologicznej wśród uczniów.
W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zajął Nikodem Ziembowski uczeń klasy II A, II miejsce Emilia Kreft z klasy II B oraz III miejsce Patrycja Szwichtenberg z klasy II C. Natomiast w klasyfikacji drużynowej zwycięzcami okazali się uczniowie klasy II A. Każdy z uczniów otrzymał skromny upominek. Konkurs przygotowały nauczycielki Iwona Dziedzic i Bożena Kaczmarek przy pomocy uczennic klasy III A - Julki Drab, Wiktorii Drab i Agaty Cerapińskiej.

Obrazy newsów: dzienziemi.jpg