Etap rejonowy VIII Konkursu Biblijnego

Na początku grudnia ubiegłego roku odbył się etap szkolny VIII Konkursu Biblijnego z Ewangelii wg św. Marka, a 16 lutego 2017 r. etap rejonowy. Do etapu rejonowego zakwalifikowało się 5 uczniów: Anna Chrzan z kl. IIIa (która z powodu udziału w innym konkursie nie mogła wziąć udziału w tym etapie konkursu), Julia Jaworska z kl. Ia, Julia Wałdoch z kl. Ia, Mateusz Jarzembiński z kl. IIIa i Michał Kawalonek z kl. IIb.
     Etap rejonowy odbył się 16 lutego 2017r. W Kościerzynie. Najlepszy wynik osiągnęła Julia Jaworska tracąc do pierwszej na liście uczennicy tylko 2 pkt. Do finału zakwalifikowali się także Mateusz Jarzembiński i Julia Wałdoch. Finał konkursu odbędzie się w Pelplinie 22 kwietnia 2017r. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wielki wysiłek jaki podjęli.

Obrazy newsów: biblijny.jpg