Buduj się z Lego w trakcie realizacji

Buduj się z Lego w trakcie realizacji…..

Jesteśmy na półmetku realizacji projektu „BUDUJ SIĘ Z LEGO”, którego koordynatorkami są - Karolina Ciżmowska, Agnieszka Borodziuk oraz Agnieszka Jaworska.  Środki finansowe na realizację projektu otrzymałyśmy w ramach programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności . Możliwa jest ona również dzięki naszym sponsorom, firmie Elwoz, Greks oraz Talex. Głównym celem projektu jest edukacja poprzez zabawę klockami Lego oraz zaprezentowanie różnych sposobów nauki. Dzięki nim przyswajanie wiedzy jest ciekawe, efektywne i stanowi przy tym atrakcyjną formę spędzania czasu. Innym równie ważnym zamierzeniem, którym się kierujemy  jest rozwój umiejętności społecznych. Wskutek wzajemnej pomocy, współpracy, wspólnie spędzonego czasu następuje pogłębienie i wzmocnienie relacji między uczniami.  Do tej pory, w ramach projektu przeprowadziłyśmy  zajęcia w bytowskich szkołach podstawowych – w SP 1 w klasach III A i III B, w SP 2 w klasach II B i III H oraz w wielu klasach Gimnazjum nr 1 w Bytowie.  Współpracują z nami wolontariusze z naszej szkoły, którzy aktywnie wspierają realizację projektu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z przebiegu zajęć oraz na naszą stronę internetową https://www.facebook.com/buduj.sie.z.lego.bytow/?ref=bookmarks, na której zamieszczamy aktualne wydarzenia związane z realizacją projektu.

Obrazy newsów: lego1.jpg