XVI Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły

Uczennice z Gimnazjum nr 1 w Bytowie Aniela Blank, Martyna Szymczak, Anna Chrzan (wszystkie z klasy III A) dnia 18 października 2016 roku wzięły udział w XVI Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Karola Wojtyły w Łodzierzy. Laureatką trzeciego miejsca w kategorii gimnazjum została Anna Chrzan. Gratulujemy!
Swoją obecnością konkurs uświetnili: wicestarosta bytowski Zbigniew Batko, radny sejmiku województwa pomorskiego Mirosław Batruch, burmistrz Miastka Roman Ramion, przewodniczący Rady Miejskiej w Miastku Jan Basara.
Zwycięzcy konkursu otrzymali z rąk zaproszonych gości cenne nagrody i dyplomy. Przyjęli również gratulacje i wyrazy uznania. Dyplomy za udział wręczono również pozostałym uczestnikom.

Obrazy newsów: karol.jpg