Wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego

30 września odbyły się w naszej szkole wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Poprzedzone zostały kampanią wyborczą, trwającą od 15 do 27 września, podczas której  kandydaci rozwieszali plakaty ze swoimi propozycjami działań, które miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło udział 285 osób to jest 61% wszystkich uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 17 kandydatów. Wśród wszystkich oddanych głosów  były 4 nieważne. Komisja wyborcza wraz z opiekunkami Samorządu Uczniowskiego czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład Zarządu Samorządu weszły cztery osoby o największej liczbie głosów, które objęły następujące funkcje :

1.Kamila Barra  III d – 69 głosów -PRZEWODNICZĄCA
2. Patrycja Dziedzic kl. III a – 26 głosów – ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ