"Zachowaj Trzeźwy Umysł"

22 września Zastępca Burmistrza Bytowa, p.Jacek Czapiewski, wręczył uczniom bytowskich szkół podstawowych i gimnazjalnych dyplomy oraz nagrody przyznane przez biuro Fundacji "Trzeźwy Umysł" i Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych. Laureaci brali udział w konkursach indywidualnych organizowanych w ramach Ogólnopolskiej Kampanii profilaktycznej "Zachowaj Trzeźwy Umysł" 2016. Z naszego Gimnazjum dyplomy oraz ciekawe nagrody rzeczowe za pracę plastyczną otrzymali Wiktoria Klejna oraz Jan Leik, który swoją pracę wykonał będąc jeszcze uczniem SP nr1 w Bytowie. Gratulujemy!

Obrazy newsów: zachowaj.jpg