W dniu 01.06.2016 r. w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka. Z tej okazji sekcja sportowa samorządu uczniowskiego zorganizowała gry i zabawy sportowo-rekreacyjne na szkolnym boisku. Uczniowie mogli wziąć udział między innymi w skoku wzwyż, biegu z jajkiem, rzucie balonem, skokach na skakance, wyścigu w workach, biegu sztafetowym z pieniążkiem, biegach ze skakanką i rzutach frisbee. Odbyły się też zajęcia z zumby prowadzone przez nasze uczennice.
Odbył się mecz finałowy w piłkę siatkową dziewcząt. Zwyciężyła kl. II F, G, drugie II B,C trzecie miejsce IIA. Odbył się również mecz finałowy w piłkę siatkową drużyn mieszanych. Zwycięzcą została kl. II J SMS, drugie III JSMS, trzecie IIIB. Gratulujemy wszystkim drużynom. W tym szczególnym dniu dobra zabawa i wyśmienite humory dopisywały wszystkim uczniom.

Obrazy newsów: dziecka.jpg