Turniej Geograficzno-Regionalny

17 marca 2016 roku 6 uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Turnieju Geograficzno-Regionalnym, który odbył się w ZSP w Bytowie. Drużyna złożona z trzech osób miała za zadanie rozwiązać test o regionach naszego kraju, potem odpowiadała na pytania ustne oraz wykonała plakat reklamujący wybrany zakątek Polski. Przewodniczącą Komisji Konkursowej i autorką większości pytań była p. Jolanta Parzątka Lipińska. Nasza drużyna, po dogrywce, w składzie: Julia Blizniuk, Oliwia Bargańska i Kacper Malinowski ( wszyscy z III b) zajęła II miejsce. III miejsce ex aequo otrzymali uczniowie z klasy III c - Krystian Kuczkowski, Piotr Wałdoch i Antoni Zwolski. Młodzież przygotowywała się do konkursu na zajęciach koła geograficznego pod kierunkiem p. Marii Cichosz.

Obrazy newsów: maria.jpg