Ekspert Eksperymentu

Miło jest nam poinformować, że dnia 27 marca na spotkaniu inauguracyjnym w Centrum Nauki Experyment w Gdyni oficjalnie przyznano tytuł EXPERTA EKSPERYMENTU naszej nauczycielce fizyki i matematyki Pani Agnieszce Jaworskiej. Członkostwo w programie „EXPERT EXPERYMENTU” przyznawane jest raz w roku nauczycielom, którzy całokształtem swojej działalności zawodowej i społecznej przyczyniają się do rozpowszechniania idei interaktywnej nauki w swoich szkołach i zawodowym środowisku. Za pośrednictwem p. Jaworskiej nasze gimnazjum będzie miało możliwość  współpracować z CNE na polu interaktywnej nauki.

Obrazy newsów: aga.jpg