Oficjalne zakończenie projektu "Festiwal fizyki - I Ty możesz zostać naukowcem"

26. lutego w sali audytoryjnej przy ZSO odbyło się oficjalne zakończenie projektu „Festiwal Fizyki – i Ty możesz zostać naukowcem!”. Uroczystość rozpoczęła się przemową powitalną wygłoszoną przez koordynator projektu Agnieszkę Jaworską oraz streszczeniem i prezentacją na temat przebiegu projektu. Następnie zaproszeni goście byli świadkami niezwykłego pokazu naukowego przeprowadzonego przez uczniów - edukatorów. Podczas uroczystości zostały przyznane dyplomy i nagrody dla uczestników konkursu plastycznego pt. „Festiwal Fizyki”. Po przerwie na poczęstunek, odbył się wykład Hydrografa Morskiego Porucznika Dominika Iwen pt. ”Pomiary hydrograficzne Morza Bałtyckiego”.

Obrazy newsów: festiv.jpg