"Szkoła współpracy" - zaproszenie MEN

Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej zapraszają na konsultacje społeczne, realizowane w ramach ogólnopolskiego, systemowego projektu "Szkoła Współpracy".

W konsultacjach mogą wziąć udział dyrektorzy, nauczyciele, rodzice dzieci i młodzieży z przedszkoli i szkół oraz uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Podstawowym celem tych konsultacji jest poznanie Państwa punktu widzenia na propozycje dotyczące, m.in.:
•   zwiększenia wpływu rodziców i uczniów na decyzje dotyczące szkolnego życia,
•   pobudzenia współpracy szkół z instytucjami lokalnymi,
•   zmian w urządzeniu budynków szkolnych, tak by ułatwiały różnego rodzaju aktywności sprzyjające współpracy w czasie lekcji i poza nimi.

Obrazy newsów: szkola_wspolpracy.jpg
Konsultacje będą odbywać się na terenie całej Polski w okresie od października do grudnia 2014 r.

Dyrektorzy, nauczyciele oraz rodzice mogą zgłaszać się indywidualnie, natomiast uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zgłasza dyrektor szkoły, poprzez specjalny formularz.

Formularz zgłoszeniowy dla dyrektorów, nauczycieli i rodziców.

Formularz zgłoszeniowy dla uczniów.