Wystawa fotograficzna

Szkolne koła fotograficzne zapraszają wszystkich na wystawy fotograficzne, które prezentowane są na holu głównym Szkoły Podstawowej Nr 2 w Bytowie oraz na holu Gimnazjum Nr 1 w Bytowie. Obie wystawy są dziełem uczniów biorących udział w projekcie „Kaszubska fotografia – szkolenie w zakresie fotografii”. Zdjęcia są owocem sześciomiesięcznej pracy uczniów w studio i w plenerze. Wystawy można oglądać codziennie w godzinach otwarcia szkół w dniach od 28 kwietnia do 10 maja 2014 r.

Obrazy newsów: loga2.jpg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Instytucja zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013  Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Projekt finansowany z budżetu Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi przeznaczonego na Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”