Dzień Pidżamy

6 lutego w naszej szkole można było zauważyć uczniów w pidżamach. Gość naszego gimnazjum stwierdziłby pewnie, ze zapomnieli się ubrać, ale sytuacja wygląda zupełnie inaczej! Odbywał się u nas dzień w pidżamach. Korytarze zapełniły się uczniami w kapciach, szlafrokach, luźnych strojach do spania, a niektórzy przynieśli ze sobą nawet  misie! Pod koniec lekcji dziewczyny z Samorządu robiły zdjęcia każdej klasie, żeby upamiętnić przebrania, bo większa część osób przyłączyła się do zabawy. Konkurs na najlepiej przebraną klasę wygrały ex aequo 3c i 3f. Takie dni to świetny sposób na walkę z rutyną, więc już nie możemy się doczekać dnia w dresach, który został zaplanowany na kwiecień.

Obrazy newsów: p1.jpg