6 grudnia to dla wszystkich wyjątkowy dzień, chętnie obchodzony przez wiele osób, szczególnie uczniów. W naszej szkole co roku go świętujemy poprzez przebieranie się za mikołajów i śnieżynki, ubiór w świąteczne barwy i tak też było w tym roku. W trakcie lekcji nasi uczniowie mieli możliwość porozmawiania lub nawet zaśpiewania mikołajowi, a od jego pomocnych śnieżynek otrzymali słodkości. Ogłoszono również konkurs na najlepiej przebraną klasę, więc już od wejścia do szkoły otaczały nas renifery, elfy i tym podobne świąteczne stroje. Uczniowie musieli się wykazać dużą kreatywnością w ich komponowaniu, bo konkurencja była wymagająca! Takie dni to czysta przyjemność i dobra okazji do oderwania się od szarej, szkolnej rzeczywistości, a także dobry początek okresu świątecznego. Już dzisiaj jesteśmy ciekawi, jakie kreacje ujrzymy za rok.

Obrazy newsów: mikolaj.jpg